Hover

Izklaide un atpūta

Latviešu kultūras centrs (Vienības nama koncertzāle)

Vienības namā darbojas Latviešu kultūras centrs (LKC) – tā ir vadošā kultūras iestāde, kas vislielāko vērību velta latviskās kultūrvides saglabāšanai un popularizēšanai pilsētā. Vienības nama Koncertzālē tiek rīkoti dažāda mēroga pasākumi. 

Kinoteātris “SilverScreen”

“Silversreen” ir daudzzāļu kinoteātris, kurā ir 4 auditorijas.  Kopējais sēdvietu skaits 814 (lielākajā auditorijā 323 sēdvietas, mazākajā – 109).

Daugavpils Kultūras pils

Daugavpils Kultūras pils koncertzāle ir viena no lielākajām Latvijā un var uzņemt 1070 skatītājus. Daugavpils Kultūras pils vestibilā skatāma ievērojamā vitrāžista Egona Cēsinieka (1915 – 1978) 1971. gadā darinātā monumentālā vitrāža “Uguns un Nakts”.

Ūdenspīpju bārs “Merhaba”

Ūdenspīpju bārs “Merhaba” atrodas pilsētas centrā, Rīgas ielā 65. Bārā dominē austrumu dizains. Šeit var izbaudīt klasisko ūdenspīpi, kā arī pasūtīt aromātisko ūdenspīpi ar augļu bāzi.  Dzērienu kartē atrodami vīni, kokteiļi un  aromātiskās tējas. Bārā skan austrumu mūzika, apmeklētajiem tiek piedāvāta plaša galda spēļu izvēle. Īpaši omulīgu atmosfēru rada kolorītais austrumu interjers ar paklājiem, mīkstajiem spilveniem, tradicionālajiem zemajiem galdiņiem. Bezmaksas WiFi.

Event Banqueting Service

Event Banqueting Service piedāvā mājīgas un komfortablas banketu zāles, kurās ir lieliska iespēja nosvinēt dzimšanas dienu vai jubileju, sarīkot kāzas vai korporatīvos pasākumus (t.sk. arī lietišķus darba pasākums – seminārus un konferences), kā arī organizēt banketu un izmantot krievu pirti.