Hover

Galdnieka darbnīcā Pilskalnē top neparasti produkti

 30.09.2022

Pilskalnes pagastā zemnieku saimniecībā “Senči” saimnieko amatnieks Aivars Žurila ar ģimeni, turpinot iekopt senču zemi. Saimniecībā izveidota galdnieka darbnīca, kur top dažādi cēlkoka izstrādājumi – mēbeles, sienas pulksteņi un virtuves piederumi. Aivars izgatavo arī neparastus pasūtījumus, piemēram, dzimtas kokus. 

Pilskalnē atzīmēja Starptautisko tūrisma dienu

 28.09.2022

27. septembrī, suminot Starptautisko tūrisma dienu, Pilskalnes Siguldiņā jau sesto reizi notika krāšņs pasākums, kas pulcēja lielu skaitu dabas takas cienītāju, aicinot saulrietā iziet taku, apgaismojot ceļu ar lukturīšiem un svecēm.

Daugavpils TIC skatlogos skatāma vikingiem veltīta izstāde

 21.09.2022

Šī gada 23. septembrī plkst. 15.00 Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22a) notiks vēsturiskās modelēšanas kluba “Robeža” izstādes “No varangiešiem līdz grieķiem” atklāšana. Izstāde ir veltīta tirgotājiem un arī karotājiem, kas vikingu laikos ceļoja pa slaveno tirdzniecības ceļu “no varangiešiem līdz grieķiem” un veicināja Baltijas iedzīvotāju kultūras un ekonomikas attīstību.

Aizraujošas un izzinošas ekskursijas skolēniem Daugavpils cietoksnī

 20.09.2022

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs aicina skolotājus un skolēnus papildināt savas zināšanas, kā arī uzzināt ko jaunu par Daugavpils cietoksni, piedaloties aizraujošās un atraktīvās cietokšņa apskates ekskursijās gida pavadībā. Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs piedāvā vairākus ekskursiju veidus pa cietoksni.

DAUGAVPILS CIETOKSNĪ NORISINĀSIES VASARAS AUTO SEZONAS NOSLĒGUMA PASĀKUMS UN AUTO IZSTĀDE

 15.09.2022

Šā gada 24. septembrī no plkst.17.00 līdz plkst. 22.00 Daugavpils cietokšņa Inženieru arsenāla pagalmā (Imperatora ielā 8) norisināsies ikgadējs pasākums “Final summer season party”, kas būs veltīts vasaras auto sezonas noslēgumam. Pasākumu organizē Daugavpils Tehnikas un industriālā dizaina centrs „Inženieru arsenāls” un automobiļu klubs “Drive2 Daugavpils”.