Hover

Daugavpilī acina pieteikties kvestam “Es esmu tik kareivis 2.0”

 17. oktobris, 2019

Šī gada 16. novembrī, no plkst. 11.00 līdz plkst. 17.00, Patriotu nedēļas ietvaros Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs sadarbībā ar biedrību “Sikspārņi” Daugavpils cietoksnī rīkos kvestu “Es esmu tik kareivis 2.0”, kas ir pagājušā gada kvesta “Es esmu tik kareivis…” otrā versija.

Daugavpilī skanēs akordeona mūzika

 17. oktobris, 2019

Ik pēc diviem gadiem oktobra mēnesī Daugavpils kļūst par akordeona mūzikas galvaspilsētu, kad mūsu pilsētā no dažādām valstīm ierodas gan topošie jaunie akordeona mūzikas mākslinieki, gan arī Latvijā un pasaulē atzīti meistari.

Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Daugavpils Māla mākslas centrs aicina ciemos skolēnus

 11. oktobris, 2019

Lai veicinātu vēstures mācību priekšmeta apguvi, muzeja speciālisti skolēniem piedāvā tematiskās lekcijas. Savukārt, aktīvi līdzdarboties un gūt jaunas prasmes skolēni var, apmeklējot dažādas interaktīvās programmas. Māla mākslas centrā tiek rīkotas profesionālu keramiķu meistarklases, kurās interesenti var apgūt tradicionālā amata prasmes.

7. Gardēžu dekāde Daugavpilī

 8. oktobris, 2019

No 10. līdz 20. oktobrim Daugavpils restorāni un kafejnīcas aicina nobaudīt 7. Gardēžu dekādes piedāvājumus. Šoreiz apmeklētājiem ir iespēja izjust rudens veltes un nogaršot jaunus ēdienus, kas līdz šim vēl nav bijuši to ēdienkartēs.

Divu jaunu izstāžu atklāšanas Rotko centrā

 1. oktobris, 2019

Šo piektdien, 4. oktobrī, plkst. 16.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā pēc divu nedēļu intensīva darba studijās tiks atklāta 15. starptautiskā glezniecības simpozija „Mark Rothko 2019” grupas izstāde un mākslinieka Māra Uldriķa personālizstāde „Kompozīcijas”.