Hover

Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumi Daugavpilī

 6. decembris, 2019

Aicinām pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Daugavpilī, kur valda patiess svētku noskaņojums. Radoša darbošanās, aktīvā atpūta, piedalīšanās kultūras notikumos – tik dažādām norisēm ir bagāts piedāvājums ziemas baudīšanai.

Laiks gatavoties tradicionālajam Jaungada skrējienam

 5. decembris, 2019

Jaungada skrējiens ir lieliska iespēja pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem aktīvi gada nogali un sagādāt neaizmirstamas emocijas jaunajam gadam. Tieši tādēļ ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis būs gaidīts ikgadējā Jaungada skrējienā 2019!

Daugavpils Ledus halle aicina uz jubilejas svinībām!

 28. novembris, 2019

Šī gada novembrī aprit 20 gadi, kopš uzsāka darbu Daugavpils Ledus halle. Par godu šim notikumam piektdien 29. novembrī visi aicināti piedalīties jubilejas svinībās, kuru laikā vispirms varēs vērot jauno daiļslidotāju un hokejistu paraugdemonstrējumus, bet pēc tam arī just līdzi hokeja mačā, kurā spēkiem mērosies HK „Dinaburga” un Daugavpils izlase.

Daugavpilī ienāk Ziemassvētku atmosfēra

 26. novembris, 2019

Sportiskie Ziemassvētki jau sāk ienākt Daugavpilī: Vienības laukumā tiek uzstādīta slidotava. Ap to izaugs pasaku mežs, kurā parādīsies jauni zvēri. Sportisko tēmu ieturēs Rūķu namiņā. Tas jau uzstādīts un gaida sportiskos iemītniekus. Silto tērpu gaida arī Ziemassvētku egles konstrukcija.

Ekskursija ar modes vēsturnieku Aleksandru Vasiļjevu Rotko centrā

 26. novembris, 2019

5. decembrī plkst. 17.30 modes vēsturnieks, kolekcionārs, scenogrāfs, televīzijas raidījumu vadītājs, lektors un daudzu grāmatu autors Aleksandrs Vasiļjevs vadīs izzinošu ekskursiju Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā, Aleksandra Vasiļjeva fonda modes kolekcijas izstādē „Jūgendstils”.

Daugavpilī noslēgusies aktīvā tūrisma sezona

 22. novembris, 2019

Apkopojot Daugavpils Tūrisma informācijas centra rīcībā esošo informāciju par tūristu skaitu 2019. gadā, aktīvo tūrisma sezonu var vērtēt kā veiksmīgu, jo vasara bija diezgan dinamiska un bija vērojams apmeklētāju skaita pieaugums.