Hover

PROJEKTAM “SENO AMATU DZĪVE” VELTĪTA VIRTUĀLĀ IZSTĀDE

 07.04.2021

Naujenes Novadpētniecības muzejs aicina ielūkoties virtuālajā izstādē, lai iepazītu projekta “Dvinas / Daugavas ielejas teritorijas iedzīvotāju tradicionālo amata prasmju izpēte, saglabāšana un nodošana nākamajai paaudzei” daudzveidīgās aktivitātes pārrobežu teritorijā.

Pasākumi Lieldienu brīvdienās Daugavpils novadā

 02.04.2021

Vieni no pavasara gaidītākajiem svētkiem noteikti ir Lieldienas. Lieldienu gaidīšanas laiks ir īpaši patīkams, jo tas nozīmē, ka pavasaris tuvojas un daba mostas. Daugavpils novadā arī norisināsies dažādi svētkiem veltīti pasākumi un aktivitātes, kurās piedalīties tiek aicināti gan novada iedzīvotāji, gan tā viesi.

Lieldienas ienāk Daugavpilī (VIDEO)

 02.04.2021

Īpašu noskaņu rada svētku noformējums pilsētas ielās un parkos. Savukārt kultūras iestādes sarūpējušas dažādas aktivitātes un konkursus, lai vairotu svētku noskaņu un varētu nosvinēt Lieldienas kopā, lai arī pagaidām tikai virtuālajā telpā.

Lieldienu brīvdienas Daugavpils novadā

 01.04.2021

Lieldienu ticējumi vēsta, ka Lieldienas vajag pavadīt jautri un daudzveidīgi. Nepieciešams daudz  šūpoties, lai vasarā odi nekostu. Daudz aktīvi kustēties un pavadīt laiku brīvā dabā, lai stipra veselība. Daugavpils novada pašvaldības aģentūra “TAKA” aicina pavadīt savas Lieldienu brīvdienas Daugavpils novadā.

Sporto Lieldienās Daugavpilī!

 30.03.2021

Lai gan šobrīd turpinās dažādi ierobežojumi, kuri skar arī sporta pasākumu norisi, šajās Lieldienas ikvienam būs iespēja tās pavadīt aktīvi un interesanti, piedaloties spēlē “Sporto Lieldienās Stropos”.