Hover

Daugavpils tūrisma piedāvājumu varēs iepazīt Rīgā

 14. augusts, 2019

Šī gada 17. augustā Rīgas svētku ietvaros Neatkarības (Jēkaba) laukumā norisināsies jau tradicionālā Latgales diena Rīgā, kur ar savu informatīvo telti piedalīsies arī Daugavpils pilsēta, aicinot iepazīt Latvijas otrās lielākās pilsētas viesmīlību un plašo tūrisma piedāvājumu.

Daugavpilī ir sācies “Muzikālais augusts” (video)

 6. augusts, 2019

Ar pēdējā vasaras mēneša pirmo dienu Daugavpilī sākas “Muzikālais augusts”. Šo tradicionālo pilsētas pasākumu ciklu Andreja Pumpura skvērā atklāja enerģiskā džez-fanka grupa “Very Cool People” un ugunīgā Aija Andrejeva. Tuvākajā laikā Daugavpils viesus un iedzīvotājus gaida pieci unikāli koncerti katrai gaumei.

Daugavpils teātris sāk darbu pie 2019./2020. gada sezonas

 5. augusts, 2019

Jaunā sezona Daugavpils teātrī tiks atklāta ar skandaloza itāļu kinorežisora Pjēra Paolo Pazolīni lugas „Affabulazione” ne mazāk provokatīvu iestudējumu Oļega Šapošņikova un Lucinas Sosnovskas (Polija) režijā. Pie tam pirmo reizi Daugavpils teātra vēsturē tiks iestudēta izrāde latgaliski bērniem, izrādes režisors būs Māris Korsiets.

Daugavpilī varēs tuvāk iepazīt dzelzceļa ritošo sastāvu

 1. augusts, 2019

Atzīmējot VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) 100 gadu jubileju, šajā nedēļas nogalē, 3.augustā, Rīgas, Jelgavas un Daugavpils dzelzceļa stacijās ikvienam būs iespēja klātienē iepazīt dzelzceļa ritošo sastāvu, kas ikdienā pārvadā kravas, pasažierus, veic mērījumus, kā arī remontē vai būvē sliežu ceļus.

Desmit iemesli apmeklēt Daugavpili

 30. jūlijs, 2019

Daugavpils spēj pārsteigt ar cilvēku viesmīlību un sirsnību, ar burvīgiem skatiem un unikāliem tūrisma piedāvājumiem. Daugavpils ir daudzveidīga un radoša pilsēta. Tajā var iemīlēties, iepazīstot to tuvāk. Te būs 10 iemesli, kāpēc jums noteikti būtu jāapmeklē Daugavpils.

Muzikālais augusts Daugavpilī 2019

 28. jūlijs, 2019

Jau septīto gadu pēc kārtas vasaras pēdējā mēnesī Daugavpilī ienāk festivāla “Mūzikālais augusts” pasākumi. Šogad koncerti sāksies no 1.augusta un turpināsies līdz 29.augustam.

Krāmu tirgus Daugavpils cietoksnī

 25. jūlijs, 2019

Tradicionāli piedāvājumā būs gan dažādas senatnīgas un mūsdienīgas mājas lietas, trauki, porcelāna un stikla figūriņas, dažādas nozīmītes, grāmatas, vinila plates, aksesuāri, vintage apģērbi, rotaļlietas bērniem, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas interesantas lietas.

NOVADA SVĒTKI AR GADSIMTU ELPU

 25. jūlijs, 2019

24. augustā, Naujenes pagasta Juzefovas Muižas parkā notiks Daugavpils Novada svētki “Gadsimtu gaismā”, aicinot ikvienu interesentu baudīt mākslu, mūziku, deju, izstādes un sportu īpašā atmosfērā.

Medus un ķiploku svētki Daugavpilī 2019

 24. jūlijs, 2019

Latviešu kultūras centrs, Latvijas biškopības biedrības Daugavpils nodaļa un ķiploku audzētāji aicina daugavpiliešus un pilsētas viesus apmeklēt Medus un ķiploku svētkus Andreja Pumpura skvērā 17. augustā no plkst.10.00 līdz 14.00.