Hover

Uz nedēļu slēgts Rotko centrs

 23.10.2020

Sakarā ar sezonas maiņu un plašākām pārmaiņām ekspozīciju tehniskajā noformējumā, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs apmeklētājiem būs slēgts no pirmdienas, 26. oktobra līdz pirmdienai, 2. novembrim (ieskaitot).

Daugavpils pretendēs uz Eiropas kultūras galvaspilsētas titulu (video)

 21.10.2020

Kultūras ministrija ir izsludinājusi priekšatlasi Eiropas kultūras galvaspilsētas nosaukuma piešķiršanai 2027. gadam. Daugavpils ir nolēmusi pieteikties šī titula saņemšanai. Tas dos pilsētai iespēju parādīt savu daudzveidību, savu vietu Eiropā, veicinot tūrisma attīstību un lepnumu par savu pilsētu. 

UZMANĪBU! Informācija par Latvijas Veselības Sporta nedēļu

 20.10.2020

LTSA nolēma neatcelt Latvijas Veselības sporta nedēļu, jo Veselības nedēļā galvenais ir nevis sacensības, bet ideja mudināt dažādas sabiedrības kategorijas: bērnus, jauniešus, strādājošos, seniorus vairāk nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm, sniegt stimulu, lai pēc Veselības nedēļas cilvēki vairāk sportotu patstāvīgi.

Muzejs aicina ielūkoties pusgadsimtu vecā pagātnē (video)

 20.10.2020

16. oktobrī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā (Rīgas ielā 8) sāka darboties izstāde “Padomju laika dzīvoklī”. Tajā apskatāmie 1960. – 1970. gadu interjera un sadzīves priekšmeti ļauj sajust laikmeta dvesmu un atgriezties pusgadsimtu senā pagātnē.

VECSALIENAS MUIŽAS PILS PARKU BAGĀTINA AR JAUNIEM STĀDĪJUMIEM

 20.10.2020

16. oktobrī Vecsalienas muižas pils parks (Vecsalienas pagasta Červonkā) tika papildināts ar jauniem augu stādījumiem. Latvijas Pašvaldību savienības sadarbības projekta ietvaros, īstenojot “Meža dienu 2020” aktivitātes, Salienas vidusskolas 10. un 11. klases audzēkņi, kopā ar Daugavpils novada domes un Vecsalienas pagasta darbiniekiem iestādīja ap 70 dažāda veida Latvijas muižu parkiem raksturīgu augu.

Aizraujošas brīvdienas kopā ar bērniem Daugavpils novadā

 16.10.2020

Brīvdienas ir lielisks laiks, kuru pavadīt kopā ar ģimeni, baudot dabu, iepazīstot vēsturi, ļaujoties piedzīvojumiem parkos vai radoši darbojoties meistarklasēs. Daugavpils novada tūrisma, atpūtas, kultūras aģentūra “TAKA” piedāvā interesantas idejas brīvā laika pavadīšanai nedēļas nogalē kopā ar bērniem.

“AMBEĻU SKREINE” – VIETA, KUR ATGRIEZTIES BĒRNĪBĀ

 16.10.2020

Noslēgumam tuvojas biedrības “Jubra” īstenotais projekts “Latgalisko tradīciju un prasmju mājas “Ambeļu skreine” labiekārtošana un aprīkojuma iegāde”, kuram piesaistīts Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai un Daugavpils novada pašvaldības finansējums.

Daugavpils cietoksnī turpinās projektu realizācija (VIDEO)

 16.10.2020

Ziemas sezonas tuvošanās un lietus nespēj kļūt par šķērsli Daugavpils cietokšņa pārvērtībām, kas šajās drēgnajās dienās turpinās tikpat sparīgi kā vasarā. Veiksmīgi virzās uz priekšu viens no vērienīgākajiem restaurācijas projektiem, kas šobrīd tiek īstenots Latvijā: Inženierarsenālā, kur tiks veidots tehnikas un industriālā  mantojuma centrs.

18. oktobrī Rotko centrā akcijas cenas

 16.10.2020

Svētdien, 18. oktobrī, visas dienas garumā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā mainīgo izstāžu apskate par akcijas cenām. Akcijas laikā Rotko centrs atvērts apmeklētājiem no plkst. 11.00 līdz 17.00.