Hover

Daugavpils cietoksnis ielūdz uz Zāļu tirgu!

 18. jūnijs, 2019

Jau par tradīciju kļuvušais Zāļu tirgus Daugavpils cietoksnī notiks š.g. 23. jūnijā, no plkst. 9.00 līdz plkst. 14.00, uz koka tilta pie atjaunotajiem Nikolaja vārtiem, tiek laipni aicināti visi tirgotgribētāji un svētku labumu pircēji!

Jauni Rotko oriģināli

 18. jūnijs, 2019

12. jūlijā Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā ar publisku sarunu un koncertu, klātesot Marka Rotko meitai Keitai Rotko Prizelai, tiks atklāta jauna ekspozīcija ar mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbiem.

LĪGO NAKTS SVINĒŠANA DAUGAVPILĪ

 16. jūnijs, 2019

23.jūnijā Stropu estrādē notiks Līgo nakts svinēšana. Pasākumā piedalās Kaspars Markševics un grupa “Tranzīts”. Pasākuma norises vietā darbosies svētku tirdziņš.

2. STARPTAUTISKAIS LEĻĻU FESTIVĀLS DAUGAVPILĪ

 14. jūnijs, 2019

28.- 30. jūnijā Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejā notiks 2. Starptautiskais leļļu festivāls Daugavpilī. Trīs dienu laikā muzejā būs iespējams ieraudzīt divas unikālas izstādes, kuru izveidos leļļu meistari no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Krievijas, Baltkrievijas un Vācijas, un piedalīties dažādās meistarklasēs.

Līgo pasākumi Daugavpils Novadā

 13. jūnijs, 2019

No 21. līdz 23. jūnijam Daugavpils novada iedzīvotāji un novada viesi tiek aicināti sajust vasaras Saulgriežu noskaņu, piedaloties kādā no ielīgošanas pasākumiem.

2019. gada tūrisma jaunumi Daugavpilī

 11. jūnijs, 2019

Daugavpils ir pievilcīgs un daudzveidīgs tūrisma galamērķis un arī šovasar Latgales lielākā pilsēta savus viesus sagaidīs un iepriecinās ar jaunumiem pilsētas tūrisma piedāvājumā.

Daugavpils pilsētas svētki “DAUGAVPILS – MANA PILS”

 7. jūnijs, 2019

No 7. līdz 9. jūnijam norisināsies Daugavpils pilsētas svētki. Svētku laikā pilsētas dzimšanas diena tiek svinēta ar plašu pasākumu programmu. Šogad trīs svētku dienu laikā uz Daugavpils skatuvēm uzstāsies liels skaits Latvijas mūzikas grupu, pirmo reizi koncertprogrammas norisināsies arī dievnamos.

Mākslas nakts Daugavpilī

 7. jūnijs, 2019

Piektdien 7. jūnijā no plkst. 22.00 līdz 02.00 Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs jau piekto reizi vēsturiskajā Daugavpils cietoksnī organizē Mākslas nakti.

Baznīcu nakts Daugavpilī

 7. jūnijs, 2019

Piektdien, 7. jūnijā, Daugavpilī un citviet Latvijā, norisināsies kultūras notikums “Baznīcu nakts”. “Baznīcu nakts” kļuvusi par ikgadēju garīgās kultūras notikumu, kas notiek jau sesto gadu.