Hover

VABOLĒ NOTIKA APMĀCĪBAS PAR VIESMĪLĪBU UN ATKLĀTA JAUNĀ TŪRISMA SEZONA

Vaboles pagasta Skrindu dzimtas muzejā 18. aprīlī notika jaunās tūrisma sezonas atklāšanas seminārs, kurā tika aicināti piedalīties tūrisma uzņēmēji, biedrību pārstāvji, tūrisma nozarē strādājošie, studenti un interesenti. Seminārā īpašais viesis bija Latvijas restorānu biedrības direktors Jānis Jenzis, kas klātesošajiem vadīja apmācības par izcilību viesmīlībā.

LATVIJAS GIDI VIESOJĀS SVENTĒ UN LAUCESĀ

2018. gada 7. un 8. aprīlī Latgalē viesojās Latvijas profesionālo gidu asociācijas biedri, apmeklējot Latgales labākos tūrisma objektus. Brauciena pirmajā dienā brauciena dalībnieki viesojās arī Daugavpils novadā – Sventes muižā un kafejnīcā – maiznīcā “Rudzupuķes” Sventes pagastā un kokaudzētavā “Sēlija” Laucesas pagastā.

II Starptautiskais fotogrāfijas simpozijs

No 13. līdz 20. aprīlim Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs jau otro reizi Daugavpilī rīko starptautisku fotogrāfijas simpoziju. Simpozija dalībnieku darbu izstāde Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā skatāma no 20. aprīļa līdz 20. maijam.

Gaidām “Prāta Vētra” koncertu Daugavpilī. Jauns singls “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”

12.aprīlī grupa “Prāta Vētra” laidusi klajā jaunu singlu – tituldziesmu no aprīļa beigās gaidāmā albuma ar nosaukumu “Par to zēnu, kas sit skārda bungas”.”Tas ir tāds pavasara modinātājzvans. Vismaz mums pašiem. Tāds sapurinātājs. Sak’, pietiek lirikas. Atcerieties tos zēnus, kas sāka šo grupu. Viņu degsmi un enerģiju un dullumu”, saka Renārs Kaupers.

Unikāls folk-hiphopa projekts “Misters & Nospiedumi” viesosies Daugavpilī

14. aprīlī, plkst.22.00, Daugavpils klubā “Artilērijas pagrabi” (Rīgas ielā 22) notiks folk-hiphopa koncerts, kas norisinās grupas “Misters & Nospiedumi” albuma prezentācijas tūres ietvaros. Grupas unikālais skanējums apvieno tautas mūzikas elementus ar elektroniku, hip-hop ritmiem, kā arī repu. Kā īpašais viesis uz skatuves kāps repere Ūga no Rēzeknes.

Daugavpils cietoksnī top padomju laikiem veltīta ekskursija

Daugavpils cietoksnī top jauna ekskursija par padomju laika periodu, kad cietokšņa teritorijā darbojās Kara aviācijas tehniskā, vēlāk Jāņa Fabriciusa vārdā nosauktā Kara aviācijas inženieru augstskola. Jauna ekskursija noteikti būs interesanta un aizraujoša, un maija sākumā tā varētu jau būt pieejama tūristiem.

Aicina pieteikties dalībai Martas balles tirdziņā

19. maijā Daugavpils cietoksnī notiks Martas balle, kuras laikā norisināsies arī svētku tirdziņš, kurā tiek plānots plašs un oriģināls piedāvājumu klāsts. Dalībai tirdziņā tiek aicināti pieteikties amatnieki, mākslinieki, rokdarbu darinātāji, mājražotāji u.c.