Hover

Ekskursijas

Ekskursijas pa Daugavpili gida pavadībā
Daugavpilī pilsētas apskates ekskursijas piedāvā sertificētie tūristu gidi (gidu saraksts). Ekskursijas ir jāpiesaka savlaicīgi, sazinoties ar gidu individuāli. Ekskursijas var pieteikt latviešu, angļu, vācu, poļu, lietuviešu un krievu valodā. Ekskursijas cena precizējama pie gida.

Bezmaksas ekskursijas Daugavpilī
Ja vēlaties uzzināt vairāk par Daugavpili, tad labākais veids, kā to izdarīt, ir apmeklēt bezmaksas ekskursiju pa pilsētu gida vadībā, kuras gaitā jūs iepazīsieties ar vissvarīgākajiem pilsētas apskates objektiem un to vēsturi. Gids pastāstīs interesantus un aizraujošus stāstus par mūsu pilsētu. Ekskursijas tiek organizētas vienreiz mēnesī. Plašāka informācija: +371 26444810.

Ekskursijas Daugavpils cietoksnī
Ekskursijas pa cietoksni iespējams pieteikt Daugavpils cietokšņa Apmeklētāju centrā pa tālr.: +371 65424043, +371 28686331, cietoksnis@daugavpils.lv.

Cenrādis ekskursijai pa Daugavpils cietoksni – 1h

PIEAUGUŠIE:
Grupai līdz 5 cilvēkiem: 18.00 EUR
Grupai līdz 10 cilvēkiem: 24.00 EUR
Grupai virs 10 cilvēkiem:  3.60 EUR*

SKOLĒNI, STUDENTI, PENSIONĀRI, PERSONAS AR ĪPAŠĀM VAJADZĪBĀM, DAUDZBĒRNU ĢIMENES:
Grupai līdz 5 cilvēkiem: 9.00 EUR
Grupai līdz 10 cilvēkiem: 12.00 EUR

Grupai virs 10 cilvēkiem: 1.80 EUR*

*No cilvēka

 

Brauciens pa Daugavpili ar pagājušā gadsimta vidū konstruētu tramvaju

Daugavpilī piedāvā izbaudīt īpašo ritmu, izbraucot cauri pilsētai ar pagājušā gadsimta beigās Rīgas vagonu rūpnīcā ražoto tramvaju. Šis tramvajs ir aprīkots ar galdiņiem, aizkariem, tajā ir 24 sēdvietas.

Ekskursija rit aptuveni vienu stundu, un tā ir laba alternatīva tūristu grupām, klasiskai pilsētas ekskursijai, jo nepilnas stundas laikā var izbraukt cauri pilsētai un iepazīt pilsētas kultūrvēsturi šādā netradicionālā veidā. Brauciena laikā ir iespēja iepazīties ar Daugavpils ievērojamākajām vietām: pilsētas vēsturisko centru, Daugavpils cietoksni, Baznīcu kalnu, kā arī citus objektus un pilsētas apkaimes.

Tramvajs kursē sabiedriskā transporta maršrutā. Ekskursiju var uzsākt un noslēgt jebkurā tramvaja pieturā, piemēram, pieturā “Vienības nams” (pilsētas centrā, Vienības laukumā) vai pieturā “Daugavpils cietoksnis”. Kopumā Daugavpilī ir 5 tramvaja maršruti. Visinteresantākie no tiem ir maršruts Nr. 3 (Daugavpils cietoksnis – Vienības nams – Baznīcu kalns – Stropu ezers – Ķīmiķu ciemats – Vienības nams – Daugavpils cietoksnis) un maršruts Nr. 5 (Daugavpils cietoksnis – Baznīcu kalns – Ķīmiķu ciemats – Stropu ezers – Vienības nams – Daugavpils cietoksnis).

Tramvaja nomu nodrošina A/S “Daugavpils satiksme”.

Ekskursijas pieteikšanas kārtība:

Tūristu gids
Tramvaja ekskursijas piedāvā sertificētie tūristu gidi (gidu saraksts). Ekskursijas ir jāpiesaka savlaicīgi, sazinoties ar gidu individuāli. Ekskursijas var pieteikt latviešu, angļu, vācu, poļu, lietuviešu un krievu valodā. Ekskursijas cena precizējama pie gida.

Tramvaja noma
Lai pieteiktu tramvaju pasažieru grupas pārvadāšanai, lūgums sazināties ar A/S “Daugavpils satiksme” pa tālr.: 20012140, info@dsatiksme.lv.

Obligāta iepriekšēja pieteikšanās!

Klients uzņemas pats sazināties ar tūristu gidu, lai pieteiktu ekskursiju, kā arī ar A/S “Daugavpils satiksme”, lai iznomātu tramvaju. Klients var lūgt tūristu gidu rezervēt tramvaju ekskursijai. 

Plašāku informāciju par ekskursiju iespējām Daugavpilī var saņemt Daugavpils Tūristu Apkalpošanas centrā:
Rīgas iela 22A
+371 65422818 +371 26444810
turisms@daugavpils.lv