Hover

Piesaki ekskursiju pa Daugavpils cietoksni arī maija svētku brīvdienās!

 02.05.2021
Piesaki ekskursiju pa Daugavpils cietoksni arī maija svētku brīvdienās!

Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrs piedāvā vairākus ekskursiju veidus, ko iespējams nobaudīt grupā līdz 10 cilvēkiem!

Īsās 45 min. ekskursijas laikā gida pavadībā Jums tiks sniegts ieskats cietokšņa vēsturē, kas iekļauj pastaigu pa cietokšņa aizsargvalni, 8.bastionu, kā arī Nikolaja vārtu un 1. krasta lunetes kordegardes jeb sardzes ēkas apskati (no ārpuses).

1,5 h ekskursijas laikā tiek piedāvāts padziļinātāks stāstījums par cietokšņa vēsturi, Komandanta dārza, cietokšņa dzīvojamo ēku kvartālu, Jezuītu kolēģijas ēkas apskate, stāstījums par kādreizējo cietokšņa baznīcu un iespēja pabūt cietokšņa nocietinājumos.

Piemiņai par apmeklējumu Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā tostarp var iegādāties suvenīrus ar cietokšņa un pilsētas simboliku.

Ekskursijas lūdzam pieteikt Daugavpils cietokšņa Kultūras un informācijas centrā (Nikolaja iela 5, 654 24043, 28686331, cietoksnis@daugavpils.lv) vai Daugavpils Tūrisma informācijas centrā (Rīgas iela 22a, 654 22818, 2644810, turisms@daugavpils.lv).

Ekskursiju cenrādis ir pieejams šeit.

Gaidīsim Jūs Daugavpils cietoksnī!

Foto: Anastasija Kočmarjova