Hover

Krāmu tirgus Daugavpils cietoksnī

 23. augusts, 2019

Tradicionāli piedāvājumā būs gan dažādas senatnīgas un mūsdienīgas mājas lietas, trauki, porcelāna un stikla figūriņas, dažādas nozīmītes, grāmatas, vinila plates, aksesuāri, vintage apģērbi, rotaļlietas bērniem, mākslinieku darinājumi, mūsdienu dizaina preces un citas interesantas lietas.

Šmakovkas muzeja darba laiks septembrī

 21. augusts, 2019

Sakarā ar to, ka šogad bija rekordliels apmeklētāju skaits vasaras mēnešos, Šmakovkas muzejs septembrī būs atvērts apmeklētājiem visu nedēļu, turpinot aktīvo tūrisma sezonu. Muzeja darba laiks visās darba dienās būs no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00.

Daugavpilī notiks 2. Starptautiskā tūrisma kontaktbirža

 19. augusts, 2019

2019. gada 26. – 27. septembrī Daugavpilī jau otro reizi tiks rīkota starptautiskā tūrisma kontaktbirža “Daugavpils – nesteidzies, atpūties, baudi”, kurā piedalīsies Latvijas un ārvalstu tūrisma aģentūras un tūroperatori, kā arī tūrisma nozares žurnālisti.

Daugavpils tūrisma piedāvājumu varēs iepazīt Rīgā

 14. augusts, 2019

Šī gada 17. augustā Rīgas svētku ietvaros Neatkarības (Jēkaba) laukumā norisināsies jau tradicionālā Latgales diena Rīgā, kur ar savu informatīvo telti piedalīsies arī Daugavpils pilsēta, aicinot iepazīt Latvijas otrās lielākās pilsētas viesmīlību un plašo tūrisma piedāvājumu.

Daugavpils teātris sāk darbu pie 2019./2020. gada sezonas

 5. augusts, 2019

Jaunā sezona Daugavpils teātrī tiks atklāta ar skandaloza itāļu kinorežisora Pjēra Paolo Pazolīni lugas „Affabulazione” ne mazāk provokatīvu iestudējumu Oļega Šapošņikova un Lucinas Sosnovskas (Polija) režijā. Pie tam pirmo reizi Daugavpils teātra vēsturē tiks iestudēta izrāde latgaliski bērniem, izrādes režisors būs Māris Korsiets.

Daugavpilī varēs tuvāk iepazīt dzelzceļa ritošo sastāvu

 1. augusts, 2019

Atzīmējot VAS “Latvijas dzelzceļš” (LDz) 100 gadu jubileju, šajā nedēļas nogalē, 3.augustā, Rīgas, Jelgavas un Daugavpils dzelzceļa stacijās ikvienam būs iespēja klātienē iepazīt dzelzceļa ritošo sastāvu, kas ikdienā pārvadā kravas, pasažierus, veic mērījumus, kā arī remontē vai būvē sliežu ceļus.

Desmit iemesli apmeklēt Daugavpili

 30. jūlijs, 2019

Daugavpils spēj pārsteigt ar cilvēku viesmīlību un sirsnību, ar burvīgiem skatiem un unikāliem tūrisma piedāvājumiem. Daugavpils ir daudzveidīga un radoša pilsēta. Tajā var iemīlēties, iepazīstot to tuvāk. Te būs 10 iemesli, kāpēc jums noteikti būtu jāapmeklē Daugavpils.