Hover

Drossinternets.lv radīja aizraujošu spēli par Daugavpili

 06.07.2020

Latvijas Drošāka interneta centrs Drossinternets.lv sadarbībā ar brīvprātīgajiem Drošāka interneta vēstnešiem ir radījis aizraujošu tiešsaistes spēli “Pilsētas ABC”, ko var spēlēt ikviens – gan tie, kuri izmanto vasaru, lai apceļotu Latviju, gan arī pilsētās dzīvojošie, lai pārbaudītu, cik labi pazīst savu pilsētu. Spēle izstrādāta par vairākām Latvijas pilsētām, t.sk. Daugavpili.

FOTOGRĀFIJAS TAPŠANAS STĀSTS NAUJENĒ

 01.07.2020

Viens klikšķis un foto gatavs! Tā ar mūsdienu digitālajām tehnoloģijām ikviens var ātri tikt pie fotoattēla, taču agrāk bija jāiziet daudz garāks un sarežģītāks ceļš. Par to stāsta jaunā izstāde “Melns. Balts. Krāsains”, kas atklāta Naujenes kultūras centrā.

VIŠĶOS NOTIKA NACIONĀLĀ ŠĶIRNES SUŅU IZSTĀDE

 29.06.2020

Trīs dienu garumā, no 2020. gada 26. jūnija līdz 29. jūnijam, Daugavpils novada Višķu pagasta estrādē notika nacionālā šķirnes suņu izstāde, kur kārtējo reizi kopā pulcējās gan profesionāli suņu audzētāji, gan interesenti, kas vienkārši mīl šos uzticamos četrkājaiņus, tie, kam mājās jau ir suņi, kas tikai interesējas, vai arī plāno šādu draugu iegādāties.

Daugavpilī atklāts pirmais suvenīru pašapkalpošanās automāts

 26.06.2020

25. jūnijā Daugavpilī, Rīgas un Mihoelsa ielas krustojumā, māksliniece Sanri (Sandra Poplavska-Rimicāne) kopā ar vīru Jāni Rimicānu atklāja Latvijā pirmo mākslas – suvenīru automātu “SANRI AAATR BOX”, kur varēs iegādāties oriģinālus vietējo mākslinieku un amatnieku rokām darinātus suvenīrus.