Hover

PILSĒTAS SVĒTKOS DAUGAVPILS CIETOKSNĪ BŪS APSKATĀMA UNIKĀLA AUTOMAŠĪNU IZSTĀDE NO VISAS LATVIJAS

 26.05.2022

4. jūnijā no plkst. 12.00 līdz 19.00 Daugavpils pilsētas svētku ietvaros Daugavpils cietokšņa Inženieru arsenāla pagalmā notiks Daugavpils autokluba “Drive 2 Daugavpils” unikāla automašīnu izstāde. Izstādē piedalīsies vairāk nekā 40 dažādu kategoriju automašīnas: no neparastiem retro auto līdz moderniem tūninga un dragreisa, kā arī drifta auto.

Daugavpilī notiks tradicionālās Slāvu kultūras dienas

 22.05.2022

Daugavpilī maijā tradicionāli notiek Slāvu kultūras dienas. Šogad Krievu kultūras centrs (KKC) sadarbībā ar Kultūras pārvaldi un Vienības namu rīko pasākumus no 24. līdz 27.maijam un piedāvās skatītājiem interesantu un daudzveidīgu programmu.

Atklāta restaurētās vecticībnieku sētas ekspozīcija “Upāni”

 18.05.2022

14. maijā Naujenes pagasta Slutišķos norisinājās restaurētās vecticībnieku sētas ekspozīcijas “Upāni” atklāšana. Setā ir iekārtotas trīs Naujenes Novadpētniecības muzeja ekspozīcijas, kuras tapušas Kultūras ministrijas pārziņā esošā Eiropas Reģionālā attīstības fonda līdzfinansētā projekta “Rīteiropas vērtības” ietvaros.

Uzsākot aktīvo tūrisma sezonu, norisinājās Tūrisma triatlons

 16.05.2022

Šā gada 15. maijā dabas parkā “Daugavas loki” pulcējās lielākie dabas mīļotāji un aktīva dzīvesveida piekritēji, lai piedalītos Tūrisma triatlonā 2022. Pasākums norisinājās vienā no visskaistākajiem Daugavas tecējuma posmiem, Augšdaugavas novada Naujenes pagastā, Slutišķu un Dileviču ciemu teritorijā.

Muzeju nakts Šmakovkas muzejā

 11.05.2022

Sestdien, 14. maijā pēc pandēmijas pārtraukuma Daugavpilī norisināsies Starptautiskā akcija “Muzeju nakts” un Šmakovkas muzejs piedāvās dažādas aktivitātes ikvienam interesentam.