Hover

Sporta nakts Augšdaugavas novadā

 23.07.2024

Višķu stadionā un pludmalē 26. jūlijā norisināsies vēl nebijis pasākums Augšdaugavas novada un Daugavpils pilsētas apkārtnē – “Sporta nakts Augšdaugavas novadā”.

MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS AUGŠDAUGAVAS NOVADĀ

 19.07.2024

Šogad visā Latvijā no 29. jūnija līdz 15. septembrim notiks ikgadējā akcija “Mājas kafejnīcu dienas 2024”, kuras laikā lauku saimniecības, uzņēmēji un vietējo kopienu entuziasti atvērs savas durvis viesiem, pārtopot par mājas kafejnīcām. Būs iespēja nogaršot vietējos ēdienus un dzērienus, baudīt unikālo atmosfēru un piedāvāto kultūras programmu. 27. un 28. jūlijā nobaudīt mājas virtuvi varēs arī Augšdaugavas novadā, kur ciemiņus gaidīs 10 mājas kafejnīcas.

Daugavpili augustā pieskandinās festivāls “Muzikālais augusts”

 19.07.2024

Piecās ceturtdienās Andreja Pumpura skvērā un Vienības nama koncertzālē būs iespēja apmeklēt septiņus dažādus pasākumus: koncertus, kuros izskanēs no renesanses laikmeta līdz pat mūsdienu komponistu radītajai mūzikai, latviešu tautas mūzika un džeza improvizācijas, savukārt izrādē – “kvarķirņikā” (neliels mājas koncerts vai pasākums), ko uz Daugavpili atvedīs Mihaila Čehova Rīgas Krievu teātris, būs iespēja tikties ar dzejnieka Roberta Roždestvenska daiļradi.

Drosmes Skrējiens Daugavpilī

 19.07.2024

20. jūlijā Daugavpilī norisināsies ikgadējais Drosmes Skrējiens, kas piedāvā dalībniekiem īstu piedzīvojumu un izaicinājumu. Sacensības notiks Ruģeļu ūdenskrātuves apkārtnē, kur dalībnieki varēs pārbaudīt savas fiziskās un mentālās spējas.

FESTIVĀLS “DINABURGA 1812” PULCĒJA PĀRSTĀVJUS NO PIECĀM EIROPAS VALSTĪM

 16.07.2024

Sestdien, 13. jūlijā, Daugavpils cietoksnī norisinājās 7. Starptautiskais vēsturiskās rekonstrukcijas festivāls “Dinaburga 1812”, kas pulcēja vairāk nekā 200 dalībnieku no piecām Eiropas valstīm: Latvijas, Čehijas, Igaunijas, Lietuvas un Polijas. Šis pasākums ļāva iedzīvotājiem un viesiem izbaudīt 19. gadsimta sākuma atmosfēru, apskatot cietokšņa garnizona un Francijas Lielās armijas nometnes.

20. jūlijā notiks ikmēneša tirdziņš Rīgas ielā

 14.07.2024

Sestdien, 20. jūlijā, no plkst. 10.00 līdz 16.00 Daugavpilī norisināsies tradicionālais ikmēneša Rīgas ielas tirdziņš. Tajā pilsētas iedzīvotāji un viesi varēs iegādāties mājražotāju labumus, amatnieku produkciju, kā arī citas skaistas un sadzīvē noderīgas lietas.