Hover

Kāds stāsts gleznās jeb “Citāda izstāde”

 21.07.2021

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra sadarbībā ar sabiedrisko organizāciju “Uzticības fonds” rīko gleznu izstādi “No tumsas gaismā”, izstādes autore ir Latvijas – Zviedrijas  māksliniece Ilona Vetterud.

Norisināsies “Tūrisma triatlons”, kurš šogad vairāk tendēts uz dabas bagātību vērošanu

 21.07.2021

Šī gada 1.augustā visi tiek aicināti piedalīties Tūrisma triatlonā, kurš šogad nebūs balstīts uz sacensību pamata, bet gan uz atjautību un vērīgumu, baudot dabu un iepazīstot plašās Augšdaugavas novada tūrisma iespējas. Tūrisma triatlons norisināsies Augšdaugavas novada Naujenes pagastā, Slutišķu un Dileviču ciemu teritorijā. Visi tiek aicināti ļauties neaizmirstamam vasaras piedzīvojumam, bez vecuma ierobežojuma.

DAUGAVPILS PARKOS SKANĒS MŪZIKA

 18.07.2021

No 16.jūlija  daugavpiliešiem un mūsu pilsētas viesiem būs iespēja  vasarīgo dienu novakares (izņemot pirmdienas) plkst. 18.00 – 21.00 pavadīt pastaigās pa  Dubrovina parku un A. Pumpura skvēru, kur romantisko nosakņojumu palīdzēs radīt dažādu žanru mūzika.

MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS / KALKŪNI – SĪPOLU KALNI 24. jūlijā!

 17.07.2021

Jau šī gada 24.jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Kalkūnos blakus Daugavpilij, plašajā un jauki iekārtotajā atpūtas vietā Augustplatz Jubilejas ielā 2 būs plaši atvērtas durvis, un katrs un jebkurš laipni aicināts pieēst pilnu vēderu vietējo gardumu, ko gatavo visīstākie kulinārā mantojuma tradīciju nesēji – vietējie iedzīvotāji, ceļot galdā mājas ēdienus pēc sen pārbaudītām tradicionālām latviešu/latgaliešu, lietuviešu, krievu un pat turku receptēm!

DAUGAVPILS ATKAL IR TOP DRIFTA PILSĒTA

 14.07.2021

Pagājušajā sestdienā, 10.jūlijā, Daugavpils kartodromā “Blāzma” ar Daugavpils pilsētas pašvaldības iestādes “Sporta pārvalde” atbalstu norisinājās Latvijas drifta kausa posms.