Hover

LATGALES PLĀNOŠANAS REĢIONS AICINA PIEDALĪTIES AIZRAUJOŠĀ VISPASAULES CILPOŠANAS TŪRĒ “ES ATGRIEŽOS LATGALĒ!”

 29.11.2020

Latgales plānošanas reģions no 28. novembra līdz 13. decembrim aicina vietējā reģiona, remigrantu un repatriantu ģimenes, potenciālo remigrantu ģimenes, kas dzīvo ārpus Latvijas un diasporas locekļus piedalīties Vispasaules cilpošanas tūrē “Es atgriežos Latgalē!”, dodoties paša izvēlētā maršrutā Latvijā un visā plašajā pasaulē, vienlaikus atbildot uz interaktīviem jautājumiem un izpildot dažādus atraktīvus uzdevumus. 

SAISTĪBĀ AR STINGRĀKIEM COVID-19 IZPLATĪBAS IEROBEŽOJOŠAJIEM PASĀKUMIEM, KAS PIEŅEMTI VALDĪBAS ĀRKĀRTAS SĒDĒ, DAUGAVPILS KULTŪRAS IESTĀDES APMEKLĒTĀJIEM IR SLĒGTAS

 27.11.2020

No 2020. gada 27. novembra Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Daugavpils Šmakovkas muzejs, Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzejs un Māla mākslas centrs, kā arī nacionālie kultūras centri uz laiku līdz ierobežojumu atcelšanai pārtrauc apmeklētāju pieņemšanu.

Dodies nesteidzīgā pastaigā pa Daugavpils novada dabas takām

 26.11.2020

Laikā, kad ir ieviesti vēl stingrāki epidemioloģiskās drošības pasākumi sakarā ar Covid-19 pandēmijas izplatību, Daugavpils novada tūrisma aģentūra “TAKA” aicina doties piedzīvojumā dabas takās, lai izbaudīt reibinošās meža smaržas un mežonīgos Daugavas upes krastus, ieelpot svaigu gaisu pēdējās rudens dienās.

Daugavpils Inovāciju centrā sākušās inovatīvas pārmaiņas, kas veicinās izglītības, uzņēmējdarbības un karjeras attīstību STEM jomā

 20.11.2020

Projekta “Inovāciju centra izveidošana Daugavpilī” mērķis ir veicināt zināšanu attīstību un izglītojamo karjeras izvēli STEM (zinātne, tehnoloģijas, inženierzinātne un matemātika) un uzņēmējdarbības jomā, izstrādājot un  īstenojot izglītojošas programmas, interaktīvas tematiskās nodarbības, koprades telpas un citus interaktīvus pasākumus.