Hover

Ir izdots kalendārs ar Daugavpils skatiem

 11. decembris, 2019

Klajā nācis Daugavpils pilsētas domes izdotais kalendārs 2020. gadam ar Daugavpils pilsētas skatiem. Fotogrāfiju autori ir Daugavpilī un Latvijā pazīstami fotogrāfi: Andrejs Jemeļjanovs, Svetlana Pokule, Ivars Utināns, Valdis Skudre, Jūlija Sivašova. Ir pieejami divi kalendāru veidi – sienas kalendārs un mazais galda kalendārs.

Ziemassvētku un Jaunā gada pasākumi Daugavpilī

 9. decembris, 2019

Aicinām pavadīt neaizmirstamas brīvdienas Daugavpilī, kur valda patiess svētku noskaņojums. Radoša darbošanās, aktīvā atpūta, piedalīšanās kultūras notikumos – tik dažādām norisēm ir bagāts piedāvājums ziemas baudīšanai.

Laiks gatavoties tradicionālajam Jaungada skrējienam

 5. decembris, 2019

Jaungada skrējiens ir lieliska iespēja pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem aktīvi gada nogali un sagādāt neaizmirstamas emocijas jaunajam gadam. Tieši tādēļ ikviens pilsētas iedzīvotājs un viesis būs gaidīts ikgadējā Jaungada skrējienā 2019!

Stropu mežā izveidots orientēšanās poligons

 3. decembris, 2019

Noslēgusies Daugavpils domes Sabiedrisko organizāciju atbalsta fonda atbalstītā projekta “Orientēšanās poligona izveide Stropu mežā” īstenošana, kura ietvaros Stropu mežā tika izveidots orientēšanās poligons ar 120 stacionāriem kontrolpunktiem.

Daugavpils Ledus halle aicina uz jubilejas svinībām!

 28. novembris, 2019

Šī gada novembrī aprit 20 gadi, kopš uzsāka darbu Daugavpils Ledus halle. Par godu šim notikumam piektdien 29. novembrī visi aicināti piedalīties jubilejas svinībās, kuru laikā vispirms varēs vērot jauno daiļslidotāju un hokejistu paraugdemonstrējumus, bet pēc tam arī just līdzi hokeja mačā, kurā spēkiem mērosies HK „Dinaburga” un Daugavpils izlase.