Hover

Velomaršruts Nr. 791 “Vidussēlijas mazais loks”

Maršruts ” Vidussēlijas mazais loks” izzinošs maršruts, kas ietver sevī Dvietes palienes un Pilskalnes Siguldiņas dabas parka, floras, faunas, ģeoloģiskās un kultūras vērtības, Bebrenes un Eglaines vēstures stāstus, Ilūkstes, mazpilsētas romantiku.

Velomaršruts nr.790 “Pa Pirmā pasaules kara bunkuriem”

Marķēts pārrobežu maršruts, kurš šķērso Latvijas un Lietuvas valstu teritoriju. Dotajā maršrutā ir iespēja apskatīt vairākus, labāk saglabājušos bunkurus, kā arī Pirmā pasaules kara ekspozīcijas Medumos un Turmatā (Lietuvā), kas veltītas pirmajam pasaules, karam. Ekspozīcija Turmantā jau darbojas un aicina apmeklētājus apskatīt interesantus artefaktus, eksponātus un Pirmā pasaules kara liecības. Ekspozīcija Medumos tiek veidota un tiks atklāta 2023. gada februārī.

Velomaršruts Nr. 786 “Sventes ezera loks”

Augšdaugavas novada velomaršruts Nr. 786 “Sventes ezera loks” ved gar Sventes ezeru – vienu no dziļākajiem un dzidrākajiem ezeriem Latvijā. Kopējais maršruta garums ir ap 27 km.

REĢIONĀLAIS VELOMARŠRUTS NR. 35 “DAUGAVAS LOKI”

Maršrutā ir iespēja iepazīt latviešu, krievu un poļu kultūrvēsturisko mantojumu un vietējo iedzīvotāju ikdienas dzīvi Daugavpilī, Augšdaugavas un Krāslavas novadā. Velomaršruta garums ir 122,8 km.

Velomaršruts Nr. 779 “Luknas ezera loks”

Izzinošs maršruts, kas ietver sevī Višķu pagasta saimnieciski aktīvāko un ainaviski spilgtāko daļu. Maršruts iet garām vairākiem vēsturiski un ainaviski interesantiem objektiem — Ostrovas putnu vērošanas tornim, Daniševkas vecticībnieku lūgšanu namam, Daniševkas Sv. Pētera un Pāvila pareizticīgo baznīcai, Mola muižas apbūvei, Višķu parkam, Višķu Sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīcai, Višķu sporta un atpūtas kompleksam, vairākām atpūtas vietām. Kopējais maršruta garums ir 17,8 km.

Velomaršruts Nr. 778 “Augšzemes ezeru loki”

Iespēja iepazīt Daugavpils pilsētas Grīvas mikrorajonu ar savu savdabīgo apbūvi un novada teritorijā esošos Medumu un Sventes dabas parkus, kuri iekļauti īpaši aizsargājamo ainavu apvidū „Augšzeme“. Vairākos maršruta posmos ir redzamas pirmā pasaules kara pēdas — ierakumi, bunkuri, karavīru apbedījumi. Velomaršruta garums ir 56,5 km.