Hover

Daugavpils Ledus halle

  • Daugavpils Ledus halle
  • Daugavpils Ledus halle
Аdrese:
Stacijas iela 45a, Daugavpils
Tālrunis:
+371 65457925
+371 65407191
Mājas lapa:
www.daugavpilssports.lv

Daugavpils Ledus halle piedāvā apmeklētājiem izbaudīt ziemas priekus visa gada garumā. Ledus hallē ir 1234 sēdvietas un auto stāvvieta 750 automašīnām.

Hokejs un daiļslidošana Daugavpilī nodrošina iespēju izklaidēt skatītājus. Ledus halles laukums atbilst Eiropas standartiem, tāpēc hallē  notiek starptautiska mēroga sacensības.

Iedzīvotājiem ir iespēja iepazīties ar dažādām interesantām ledus šovu programmām – ledus baletu, cirku uz ledus u.c. Ledus arēna tiek izmantota arī grandiozu koncertu, festivālu un sporta sacensību sarīkošanai. Protams, šeit var arī iemācīties slidot, kā arī vienkārši sportiskā garā pavadīt brīvo laiku. Visiem slidotgribētājiem ir iespēja izbaudīt ledus un slidošanas burvību. Ikviens var nākt individuāli, pa pāriem vai arī rezervēt slidošanas pakalpojumus grupām. Te var izīrēt slidas, nūjas un citu nepieciešamo inventāru.

Daugavpils ledus hallē regulāri tiek rīkots Daugavpils pilsētas atklātais hokeja čempionāts. Pilsētas hokeja čempionāta rīkošana jau ir kļuvusi par tradīciju. Čempionātā piedalās ne tikai komandas no Daugavpils, Daugavpils novada, bet arī no citām Latvijas un Lietuvas pilsētām.  Daugavpils Ledus halli kā pirmklasīgu vietu treniņiem, sacensībām, draudzības spēlēm un salidojumiem izvēlas sportisti no Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Lietuvas un citām kaimiņzemēm. Ārvalstu klubu treniņnometnes kļuvušas par ledus halles ikdienu.

Daugavpils ledus halles daiļslidošanas nodaļa aicina gan bērnus, gan pieaugušos apgūt un izbaudīt daiļslidošanas pamatus. Ar visiem audzēkņiem strādā profesionāli treneri un horeogrāfi.

Darba laiks*:
I – V: 7.00 – 24.00

VI – VII: 8.00 – 24.00
*Darba laiks pirmssvētku un svētku dienās var tikt mainīts.

Slidošanas laiki ir pieejami šeit.