Hover

2. starptautiskais glezniecības simpozija dalībnieku darbu izstāde Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

2. starptautiskais glezniecības simpozija dalībnieku darbu izstāde Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā

Datums: 12.08.2020

Laiks: 16:00

Norises vieta: Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs, Mihaila iela 3, Daugavpils


2. starptautiskais glezniecības simpozijs noslēgsies 12. augustā plkst. 16.00 ar simpozija dalībnieku darbu kopīgu izstādi un sertifikātu pasniegšanu.

 

Turpinot 2019. gada iesākto tradīciju, no 28. jūlija līdz 12. augustam Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā norisinājās 2. starptautiskais glezniecības simpozijs “Silva Linarte”.

 

Godinot novadnieces un mākslas pedagoģes Silvas Veronikas Linartes /1939-2018/ ieguldījumu mākslā un apzinoties Silvas Linartes mākslas mantojuma unikalitāti, kā arī veicinot interesi par Daugavpili kā mākslinieciski rosinošu pilsētu, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs rezidenču programmas ietvaros ir aicinājis māksliniekus no dažādām valstīm pieteikties simpozijam un radīt unikālus mākslas darbus, kas nākotnē papildinās mākslas centra glezniecības kolekciju.

 

Šogad simpozijā piedalīsies seši mākslinieki no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas un Polijas: Osvalds Zvejsalnieks (Latvija), Ingrīda Ivane (Latvija), Ričards Garbačausks (Lietuva), Kataržina Kovaļska (Polija), Francišeks Ledohovskis (Polija) un Līsa Krūsmegi (Igaunija).

 

Simpozija norisi bagātina arī Rotko centrā skatāmā Silvas Linartes un Pētera Martinsona izstāde “Divas virsotnes” no Daugavpils Marka Rotko mākslas centra kolekcijas.

 

Informācija:
Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs