Hover

Kafejnīcas

Suši bārs “SOLO suši”

Suši bārā tiek piedāvāti 12 populārākie suši veidi. Pie tam, katrs apmeklētājs var kombinēt savus suši komplektus, jo cena ir norādīta par 1  suši gabaliņu.

Suši bārs “Satori Sushi”

“Satori Sushi” ēdienkartes pamatā ir divas populārākās nacionālās virtuves – japāņu un ķīniešu. “Satori Sushi” pavāri ir augsti kvalificēti savas jomas speciālisti, kā arī vieni no japāņu virtuves pamatlicējiem Latvijā.

Kafejnīca “Ezītis miglā”

Mani sauc Ezītis miglā un es esmu bāriņš/kafē, kurš savus pirmsākumus meklē Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Pie manis var nobaudīt gardus ēdienus, spirdzinošus kokteiļus un brīnišķīgu atmosfēru. Brīvdienās ļaujos neprātīgākām ballītēm un dejām līdz rīta gaismai. Ik pa laikam Ezītī notiek dažādi iedvesmas vakari, vēlo brokastu rīti, dzīvās mūzikas koncerti vai improvizācijas teātra izrādes! Sev tīkamo atradīs ikviens!  

Kafejnīca “Saules rati”

Kafejnīca atrodas Daugavpils pilsētas centrā. Plašs piedāvāto ēdienu un dzērienu klāsts, kā arī patīkama un jauka atmosfēra. Darba dienās tiek piedāvātas kompleksās pusdienas, cena sākot ar 2.50 EUR.

Kafejnīca “Vēsma”

Banketi, furšeti, gadadienas, kāzas un citi pasākumi, izlaidumi, korporatīvie pasākumi un draugu tikšanās noteikti kļūs par neaizmirstamiem notikumiem kopā ar kafejnīcu „Vēsma”.

Bērnu kafejnīca “Bērnu pasaka”

Krāšņa un jauka kafejnīca bērniem, kur katrs sajutīsies kā pasakā. Bērnu ēdienkarte ar plašu ēdienu klāstu. Darba dienās po plkst. 12.00 līdz plkst. 15.00 tiek piedāvātas kompleksās pusdienas. Bērnu banketu rīkošana līdz 15 cilvēkiem. 

Kafejnīca “Pasaules brīnumi”

Kompleksās pusdienas darba dienās (plkst. 11.00 – 16.00) – no 2.50 € līdz 4.00 € Banketu rīkošana līdz 20 cilvēkiem – no 15.00 € 1 personai. Darba laiks: Katru dienu: 9.00 – 23.00

Kafejnīca “Vita”

Piedāvā: – kompleksās pusdienas – no 2.50 € – banketu rīkošanu – līdz 40 cilvēkiem Darba laiks: Katru dienu: 8.00 – 22.00 Svētdiena: brīvdiena

Kafejnīca “Pieci”

Kompleksās pusdienas (darba dienās no plkst. 10.00 līdz 15.00), banketi, furšeti.

Cafe Imbir’

Tortes, makarūni (Macaroons), cepumi, kūkas, pankūkas.

Kafejnīca “Red Beetle”

Jauka un omulīga kafejnīca Daugavpils pilsētas centrā, patīkams un košs interjers. Dažādi ēdieni, uzkodas un deserti. Ēdienkarte pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem ēdieniem un desertiem. Svētdienās tiek piedāvāts “brančs” – vēlās brokastis.

Kafejnīca “Arsenāls”

Kafejnīca “Arsenāls” atrodas Arsenāla ēkā Daugavpils cietoksnī, Daugavpils Marka Rotko mākslas centrā.

Kafejnīca “Lounge Cafe”

Kafejnīca “Lounge Cafe” piedāvā daudzveidīgu ēdienkarti, kas ir orientēta uz gardēžiem vai vienkārši tradicionālās Eiropas virtuves cienītājiem. Mājīga un draudzīga atmosfēra.

Sporta bārs “Ice bar”

Sporta bārs atrodas Daugavpils ledushalles telpās.  Pieejams plašs ēdienu un dzērienu klāsts, kā arī periodiski notiek sporta spēļu tiešraides. Darba dienās pieejamas kompleksās pusdienas. Galdiņu rezervācija, zvanot pa tālruni +371 25880805

Kafejnīca “Traktir”

Mājīga atmosfēra. Banketu zāle no 50 līdz 70 cilvēkiem. Tiek piedāvāta arī izbraukuma ēdināšana. Darba dienās pieejamas kompleksās pusdienas. 

Lobby Bārs

Pašā pilsētas centrā, mājīga un viesmīlīga telpa viesnīcas “Park Hotel Latgola” 1.stāvā, kur Jūsu ģimene, draugi un kolēģi (kopā līdz 30 personām) var izbaudīt svētku atmosfēru.

Ūdenspīpju bārs “Merhaba”

Ūdenspīpju bārs “Merhaba” atrodas pilsētas centrā, Rīgas ielā 65. Bārā dominē austrumu dizains. Šeit var izbaudīt klasisko ūdenspīpi, kā arī pasūtīt aromātisko ūdenspīpi ar augļu bāzi.  Dzērienu kartē atrodami vīni, kokteiļi un  aromātiskās tējas. Bārā skan austrumu mūzika, apmeklētajiem tiek piedāvāta plaša galda spēļu izvēle. Īpaši omulīgu atmosfēru rada kolorītais austrumu interjers ar paklājiem, mīkstajiem spilveniem, tradicionālajiem zemajiem galdiņiem. Bezmaksas WiFi.