Hover

Pirmais Street Food festivāls Daugavpilī

 11.09.2020
Pirmais Street Food festivāls Daugavpilī

2020. gada 12. septembrī “Rīgas ielas svētku” ietvaros notiks ielu ēdiena festivāls – 1. Street Food festivāls Daugavpilī.

No plkst. 12.00 līdz 22.00 pilsētas ciemiņi un iedzīvotāji varēs nobaudīt garšīgu ēdienu, ko pagatavojuši vietējie restorāni un kafejnīcas, jauki pavadīt laiku baudot maltīti svaigā gaisā, klausīties mūziku un satikt sabiedriskās ēdināšanas jomas profesionāļus un entuziastus.

Festivālā piedalīsies un priecēs apmeklētājus ar dažādiem interesantiem ēdieniem un dzērieniem Silene Resort&Spa, restorāns “Plaza”, restorāns “Odesa Mamma“, meksikāņu restorāns “Tex Mex”, kā arī retro kafejnīca “Ēdnīca Nr. 1”, kafejnīca “Chill&Grill”, kafejnīca “Burunduk”, “XL BURRITOS”, “Coffee 2 Go”, kafijas nams “What about cofee?, “Peka bakery”, “Bērnu varavīksne” un alus darītavā “PABEERZNER”.

Street Food festivāls – tā ir lieliska iespēja kopā ar ģimeni un draugiem neierastā veidā pavadīt laiku baudot gastronomisko piedāvājumu. Daugavpils ēdinātāju piedāvājums būs daudzveidīgs, lai ikviens varētu sev piemeklēt atbilstošo.  Ēdieni tiks gatavoti turpat uz ielas, lai tie būtu viegli paņemami līdzi, kā arī tiks piedāvāta iespēja tos baudīt sēžot pie galdiņiem.

Īpašais piedāvājums šajā pasākumā būs populārāko Daugavpils kafejnīcu un restorānu ēdienu gatavošanas šovs un meistarklases, kuru laikā pasākuma apmeklētāji varēs ne tikai nobaudīt ēdienus, bet arī vērot to pagatavošanu.

Festivāla laikā apmeklētāji iegūs ne tikai neaizmirstamu gastronomisko pieredzi un atklās jaunas garšas, bet arī iegūs estētisku  baudījumu. Pasākums pirmais Street Food festivāls apvieno daudzveidīgus ēdienus un atpūtas iespējas.

No plkst. 12.00 līdz 15.00 darbosies interaktīvais bērnu rotaļu laukums.

Street Food festivāls notiks Vienības laukumā.

Pirmajiem 1500 apmeklētajiem, kuri iegādāsies kādu no ēdieniem būs unikāla iespēja saņemt īpašo Street Food festivāla nozīmīti.

Lūgums apmeklētājiem izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Street Food festivālu, ja ir infekcijas slimības simptomi vai noteikta pašizolācija.  Apmeklētājiem būs pieejami roku dezinfekcijas līdzekļi.

Tiekamies 12. septembrī pirmajā Street Food festivālā Daugavpilī!