Hover

XVI Starptautiskais akordeona mūzikas festivāls un Valērija Hodukina XI Jauno akordeonistu konkurss “Daugavpils 2019”

XVI Starptautiskais akordeona mūzikas festivāls un  Valērija Hodukina XI Jauno akordeonistu konkurss “Daugavpils 2019”

Datums: 24. oktobris - 26. oktobris

Laiks: 00:00

Norises vieta: Daugavpils


24.10. / CETURTDIENA
10.00     * Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
I kārta – A kategorija
12.00     * Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
I kārta – B kategorija
18.00     * Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
XVI Starptautiskā akordeona mūzikas festivāla – DAUGAVPILS 2019 ATKLĀŠANAS KONCERTS

Dalībnieki: Daugavpils Akordeonistu orķestris, diriģente Tatjana Saratova / Artjoms Ņižņiks (Sanktpēterburga) / Romans Žbanovs (Maskava) / Dominika Emorine (Parīze) / Jevgeņija Čirkova (Sanktpēterburga) / Duets “Paris – Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Akordeonistu duets “Double Expression”: Jevgeņija Čirkova un Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Aleksandrs Matveičuks (Sanktpēterburga) / Ansamblis “Excelsus” (Rēzekne)

 

25.10. / PIEKTDIENA

11.00     * Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
Valērija Hodukina XI Starptautiskais jauno akordeonistu konkurss „DAUGAVPILS 2019”
II kārta – A un B kategorijas
14.00     * Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
METODISKAIS SEMINĀRS – PRAKTIKUMS
17.00     * Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA KONCERTS
Dalībnieki: Duets “Paris – Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Arsenijs Kirjuhins (Sanktpēterburga)
18.30     * Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA KONCERTS
Dalībnieki: Akordeonistu duets “Quadlibet”: Darja Ustimenko un Jurijs Uvarovs (Sanktpēterburga) / “Etnos Ensemble” (Katovice, Polija)
Valērija Hodukina XI Starptautiskā jauno akordeonistu konkursa „DAUGAVPILS 2019” laureātu apbalvošana
20.00     * Latviešu kultūras centra kafejnīcā, Rīgas ielā 22a
AKORDEONA KRODZIŅŠ.

Dalībnieki: Jevgeņija Čirkova (Sanktpēterburga) / Aleksandrs Matveičuks (Sanktpēterburga) / Akordeonistu duets Anna Grigorjeva un Marija Piskunova (Daugavpils) / Instrumentālais ansamblis “L’Chaim” (Rēzekne)

 

26.10. /SESTDIENA

11.00     * Latviešu kultūras centra Mazajā zālē, Rīgas ielā 22a
METODISKAIS SEMINĀRS – PRAKTIKUMS
16.00     * Vienības nama koncertzālē, Rīgas ielā 22a
FESTIVĀLA NOSLĒGUMA KONCERTS

Dalībnieki: Daugavpils akordeonistu orķestris, diriģente Tatjana Saratova / Nikolaja Rimska-Korsakova Sanktpēterburgas valsts konservatorijas jauniešu bajānistu un akordeonistu kamerorķestris, diriģents Artjoms Ņižņiks / Audrius Daučianskas (Kauņa) / Duets “Paris – Moscou”: Dominika Emorine un Romans Žbanovs (Parīze, Maskava) / Akordeonistu duets “Double Expression”: Jevgeņija Čirkova un Artjoms Malhasjans (Sanktpēterburga) / Akordeonistu duets “Quadlibet”: Darja Ustimenko un Jurijs Uvarovs (Sanktpēterburga)

 

* Ieeja festivāla koncertos un konkursos bez maksas

Informējam, ka pasākums var tikt fotografēts un filmēts Kultūras pārvaldes publicitātes un vēsturiskām vajadzībām
Festivālu rīko:
Daugavpils pilsētas domes Kultūras pārvalde, Daugavpils Latviešu kultūras centrs, Staņislava Broka Daugavpils Mūzikas vidusskola, Latvijas akordeonistu asociācija.
Atbalsta: Daugavpils pilsētas dome
Informācija: