Hover

Vecgada balle “Ballējam – neguļam!”

Vecgada balle “Ballējam – neguļam!”

Datums: 27.12.2019 - 28.12.2019

Laiks: 19:00 - 03:00

Norises vieta: Naujenes kultūras centrs


Ballējam – neguļam!
Vesela dekāde nu ir gandrīz galā, baltā žurka ir gandrīz aizdzinusi prom dzelteno sivēnu, taču Naujenes kultūras centrā viss norit kā ierasts – notiek cītīga gatavošanās Vecgada ballei!

Ko mēs zinām par balto žurku? Žurka no pirmā acu uzmetiena šķiet mierīga, nosvērta un jautra, taču neticiet tam! Žurka ir nemierīga, nervoza un dažkārt arī skandāliste, kura labprāt patenko…tas arī tiks darīts vecgada ballē – visi tiek aicināti būt mazliet nemierīgi un nervozi, kad kādu aicinās piedalīties konkursos, varbūt vakara gaitā arī radīsies kāds skandāliņš, kas to lai zina… noteikti kāds arī patenkos, taču kopumā centīsimies šo vakaru pavadīt siltā un ziemīgā atmosfērā. Par to parūpēsies vakara vadītājs Aldis Grandāns, kurš noteikti arī izstāstīs pa kādam jokam… varbūt arī nodziedās, ja palūgsiet, kas to lai zina… būs arī dažādi priekšnesumi un vēl šis tas… Savukārt, muzikālo svētku noskaņu radīs un deju grīdu satricinās Marchello un DJ Raivis.

Apbruņojaties ar visgaršīgākajiem pīrādziņiem, vissmaržīgāko karstvīnu, sapucējiet sevi, savus radus un draugus, obligāti līdzi paņemiet ērtas deju kurpes un dodieties uz Naujenes kultūras centru. Balles sākums – plkst. 19.00, taču vēlams ierasties nedaudz agrāk.

Vairāk informācijas kā arī iepriekšējā pieteikšanās un galdiņu rezervēšana pa tālruni 65474268 vai uz e-pastu naujene_kc@inbox.lv līdz 26.12.2019.

Informējam, ka pasākuma laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no pasākuma rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot pasākumu, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

______________________
Naujenes kultūras centrs
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268