Hover

VALIJAS PLATACES FOTO IZSTĀDE “VIŅŠ: VĪRIETIS”

VALIJAS PLATACES FOTO IZSTĀDE “VIŅŠ: VĪRIETIS”

Datums: 07.10.2021 - 04.11.2021

Laiks:

Norises vieta: Poļu kultūras centrs, Varšavas iela 30, Daugavpils


Poļu kultūras centrs aicina uz Valijas Plataces foto izstādi “Viņš: vīrietis”. Izstādes atklāšana notiks Poļu nama galerijā 7. oktobrī plkst. 16.00.

 

Melnbalto fotogrāfiju sērija “Viņš: vīrietis” kopumā sastāv no 18 fotogrāfijām un tika izveidota laika posmā no 2018. gada beigām līdz 2019. gada vasarai. Šī sērija ir tapusi kā diplomdarbs, absolvējot PIKC “DDMV “Saules skola”, un tika augsti novērtēta.

 

Dzīvojot dažādu standartu pārpilnā ikdienā, mums bieži vien tiek uzspiesta nepieciešamība sasniegt to vai citu statusu, uzturēt noteiktu materiālo stāvokli, būt izcilā fiziskā formā, atbilst konkrētā laikposma skaistuma standartiem, pēc iespējas ilgāk attālināt novecošanas pazīmes.  Daudzos tas rada trauksmi un nespēju pieņemt savu ķermeni, sevi kā personību, savu identitāti kā tādu. Lai arī sievietes par šo standartu uzspiesto slogu runā biežāk un atklātāk, tomēr arī vīriešiem tas ir vienlīdz nozīmīgi. Foto sērijas tapšanas laikā tika uzrunāti vīrieši, kas ikdienā atļaujas netiekties ielīst skaistuma standarta rāmjos. Foto sērija ir kā apliecinājums tam, ka tieši dažādība sniedz dzīvei patieso garšu. Dažādi vīrieši, katrs citā veidā, iemieso ārpusstandartizēto skaistumu”, uzskata fotogrāfe.

 

 Izstāde “Viņš: vīrietis” būs apskatāma Poļu kultūras centrā no 7. oktobra līdz 4. novembrim.

 

Pasākumu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR- kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

 

Informācija:
Daugavpils pilsētas dome