Hover

Teātra izrāde “Bez lieciniekiem”

Teātra izrāde “Bez lieciniekiem”

Datums: 24.05.2020

Laiks: 17:00

Norises vieta: Daugavpils teātris, Rīgas iela 22a, Daugavpils


24. maijā, plkst. 17.00, Daugavpils teātrī notiks ikdienas dzīves traģēdijas iestudējums “Bez lieciniekiem”.

 

Režisors: Oļegs Šapošņikovs
Kostīmu māksliniece un scenogrāfe: Inga Bermaka-Apiaha
Gaismu mākslinieks: Sergejs Vasiļjevs
Lomās: Natālija Kotona, Jeļena Ņetjosina, Mihails Abramovs, Maksims Terļeckis

 

„Viņš ir praktiski ideāls vīrs: nopirka dzīvokli, kurā varētu dzīvot mierā un saticībā ar savu mīļoto, gādīgs tēvs divām meitām, izcils iztikas nodrošinātājs,” – tā domā viņa sieva Olga, kura itin neko nezina par cilvēku, ar kuru dzīvo kopā.

„Viņš ir apmāts maniaks, kurš neizlaiž no savām ķetnām, ļauns murgs, kuru gribas ātrāk aizmirst un atstāt tālā pagātnē,” – aktrise Jana cenšas aizmirst kādu no saviem bijušajiem draugiem.

 „Es viņu mīlu! Neprātīgi!” – nespēj aizmirst Ļoša, precēts vīrietis…

Ko tas viss nozīmē? Atbilde atrodama lugā „Neviens nedzirdēja”, kura ir izrādes „Bez lieciniekiem” pamatā. Luga ir uzrakstīta 2019. gadā, taču jau ir pievērsusi sev dažādu valstu teātra režisoru, kritiķu un pētnieku uzmanību. A. Striževskas lugas pirmais lasījums notika prestižā festivālā „Ļubimovka”, kur tā saņēma augstu novērtējumu, turklāt dramaturģe Natālija Bloka raksta: „Manuprāt, šī luga ir par mums visiem: mēs gribam darīt tikai to, ko gribam, nolasām citus, kā paši gribam, neuzdodam jautājumus un neieklausāmies.”

Daugavpils teātra izrāde (pirmais šīs lugas iestudējums Baltijas valstīs) būs īpaši interesanta skatītājiem, kurus interesē psiholoģija, cilvēku savstarpējās attiecības un kuri novērtē emocionālus satricinājums teātrī.

Luga „Neviens nedzirdēja” pirmo reizi tika piedāvāta publikas vērtējumam starptautiskā jaunās dramaturģijas festivālā „Ļubimovka”.

 

16+
1 stunda 20 minūtes
Krievu valodā
Biļetes: Daugavpils teātra kasē (654 26520) un internetā www.bilesuparadize.lv
Vairāk informācijas: Daugavpils teātris, www.daugavpilsteatris.lv

Aicinām teātra apmeklētājus izvērtēt savu veselības stāvokli un neapmeklēt Daugavpils teātri, ja personai ir elpceļu infekcijas slimības simptomi (drudzis, klepus, elpas trūkums), kā arī ja personai ir noteikts pienākums ievērot pašizolāciju, mājas karantīnu vai stingras izolācijas nosacījumus.