Hover

PUTRA ART STUDIO izstāde “Ingredients”

PUTRA ART STUDIO izstāde “Ingredients”

Datums: 04.11.2019 - 20.12.2019

Laiks:

Norises vieta: PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola "Saules skola", Saules iela 6/8, Daugavpils


PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolā “Saules skola” ir skatāma PUTRA ART STUDIO izstāde “Ingredients”.

Izstādē ir apskatāmi darbi, kas ir izpildīti dažādās tehnikās, atkarībā no uzdevuma un radošās idejas. Izstādē ir atlasīti pēdējo gadu darbi, kuri agrāk tika eksponēti dažādos starptautiskos projektos.

Pieredze, izpratne, jūtas, emocijas, iespaidi, eksperimenti un vēlme radīt – tas raksturo PUTRA ART STUDIO, kura 2014. gadā tika dibināta kā Oksanas Vronskas grafikas darbnīca un ar laiku pārtapa par ģimenes mākslas studiju. Šajā vietā dzimst idejas, kuras dzīvē palīdz iemiesot mākslinieces vīrs Edgars Vronskis un atbalsta dēls Gļebs Vronskis. PUTRA ART STUDIO radošā darbnīca ir vieta, kur tiek organizētas dažādas meistarklases, bērni nodarbojas ar netradicionālo zīmēšanu un vienkārši pulcējas draugi un domubiedri.

 

“Esam aktīvi starptautisko kalēju, grafikas, akvareļu festivālu, simpoziju, radošo darbnīcu, izstāžu un biennāļu dalībnieki. Izstādes “INGREDIENTS” ietvaros pirmoreiz Daugavpilī tiks izstādīts darbs “LATGALES IZJŪTAS”, kurš atnesa uzvaru (1. vieta un sponsoru balva) 2018. gada starptautiskajā akvareļu biennālē “BALTIJAS TILTI” Lietuvā (Kauņā). Mūsu darbi atrodas privātās kolekcijās Latvijā, Lietuvā, Baltkrievijā, Ukrainā, Čehijā, Francijā, Anglijā, Amerikā, kā arī Daugavpils Novadpētniecības un mākslas muzeja kolekcijās, Marka Rotko mākslas centrā un Ķīnas Poligrāfijas muzejā (Guanglan). Laipni lūdzam izstādē un priecāsimies par jebkuru viedokli par mūsu paveikto darbu!”

Ar cieņu, Vronsku ģimene.

 

Izstāde ir apskatāma līdz 20.decembrim Saules skolā, Saules 6/8, darbadienās 8:30-20:00.

 

Papildu informācija:
Margarita Stoļarova
mspasts@gmail.com
www.saules.lv