Hover

Piena svētki Lāčos

Piena svētki Lāčos

Datums: 01.11.2019

Laiks: 19:00

Norises vieta: Naujenes kultūras centrā (Muzeja iela 6, Lociki)


Kādreiz bija tāds teiciens – kafiju dzerot, pa priekšu jāpieliek cukurs un tad jāpielej piens, ja citādi darot, tad puiši nemīlot… Kāds sakars šim teicienam ir ar Naujenes pagasta lauksaimnieku un uzņēmēju balli? Nekāds… bet varbūt tomēr ir? Lai šo teicienu atšķetinātu visi tiek aicināti 1. novembrī plkst. 19.00 nākt ballēties uz Naujenes kultūras centru (Muzeja iela 6, Lociki), cepumu dos tam, kas būs klāt 30 minūtes pirms balles sākuma.

Ballē “Piena svētki Lāčos” vēlams ierasties ar saviem groziņiem, ar saviem deju partneriem, ja sava nebūs, noteikti piemeklēsim kādu citu…partneri, nevis groziņu…Balle kopā ar muzikantiem “Foršs Laiks” , tiks aizmirsti drēgni rudens vakari, jo pasākuma laikā nu noteikti nevienu nepiemeklēs nekāda rudens depresija!

Vairāk informācijas, kā arī iepriekšējā pieteikšanās un galdiņu rezervēšana pa tālruni☎️ 65474268 līdz 30.10.2019.

Informējam, ka balles laikā var tikt veikta filmēšana un/vai fotografēšana no balles rīkotāja un/vai citu tam pilnvaroto personu puses. Apmeklējot balli, apmeklētājs piekrīt, ka var tikt fotografēts un/vai filmēts un, ka iegūtais materiāls var tikt publicēts!

Naujenes kultūras centrs,
Muzeja iela 6, Lociki
Tālrunis uzziņām 654 74268