Hover

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2021: OPERAS SOLISTU KONCERTS

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2021: OPERAS SOLISTU KONCERTS

Datums: 19.08.2021

Laiks: 18:30

Norises vieta: Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”, Saules 6-8, Daugavpils


No 5. līdz 26. augustam ceturtdienās Daugavpilī norisināsies ikgadējais koncertu cikls „Muzikālais augusts”. 19. augustā  plkst. 18.30 Saules skolas pagalmā notiks OPERAS SOLISTU KONCERTS.

Latvijas Nacionālās operas un baleta mūziķi: Ilze OZOLIŅA (klavieres), Svetlana OKUŅA (vijole), Inga SUNEPA (čells) Koncertā piedalās arī Daugavpils Universitātes Mūzikas un mākslu fakultātes absolvente Megija Krista Strautmane.

Programmā slavenas Pētera Čaikovska, Kamila Sensānsa, Šarla Guno, Žorža Bizē ārijas, dueti un ansambļi no operām “Jevgeņijs Oņegins”, “Fausts”, “Romeo un Džuljeta”, “Karmena”.

Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Ieeja bez maksas.

Koncertus varēs vērot arī tiešraidē uz ekrāna Dubrovina parkā.

Tiekamies Muzikālajā augustā Daugavpilī!

Festivālu „Muzikālais augusts Daugavpilī” rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde VIENĪBAS NAMS, atbalsta DAUGAVPILS PILSĒTAS DOME, Daugavpils pilsētas domes KULTŪRAS PĀRVALDE, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA Koncertu laikā notiek filmēšana un fotografēšana.

Informācija: www.vienibasnams.lv, t. 65427552.