Hover

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāļu izstādes

Latgales Centrālās bibliotēkas filiāļu izstādes

Datums: 01.07.2022 - 01.09.2022

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils


Jūlijā Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles aicina apskatīt fotogrāfiju, gleznu un radošo darbu izstādes.

No 1. jūlija līdz 1. septembrim LCB filiāle Ceriņu bibliotēka (Lauska ielā 16) apmeklētājiem piedāvā Daugavpils tautas fotostudijas “Ezerzeme – F” vadītāja, fotogrāfa Linarda Onzula personālizstādi “Labākais skats ir pēc grūtākā kāpiena”. Autors fotogrāfijās iemūžinājis Nepālas skaistās kalnu ainavas un vietējo iedzīvotāju ikdienas gaitas.

LCB filiālē Piekrastes bibliotēkā (Aveņu ielā 40) pieejamas divas jaunas izstādes:

  • no 1. līdz 30. jūlijam Dienas aprūpes centra un Specializēto darbnīcu apmeklētāju radošo darbu izstāde “Mēs varam!”. Pašu rokām darinātas rotaļlietas var kļūt par lielisku dāvanu, savukārt no pērlītēm izgatavotās ziedu kompozīcijas pārsteidz ar smalkumu un krāsu bagātību;
  • no 19. jūlija līdz 30. augustam Daugavpils amatiermākslinieces Zinaīdas Daļeckas gleznu izstāde “Priekam vajag maz”, kurā iekļautas dažādās tehnikās gleznotas dabas un jūras ainavas, ziedu kompozīcijas, kā arī klusā daba.

Līdz 15. jūlijam šajā bibliotēkā joprojām apskatāma mākslinieces Jevgeņijas Muštavinskas gleznu izstāde “Bākas gaisma”.

Jūlijā citās LCB filiālēs turpinās šādas izstādes: Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161, 2. stāvā) mākslinieces un sertificētas jogas pasniedzējas Marinas Gerbrederes gleznu izstāde “Nekad nav par vēlu”, Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9) Daugavpils mākslinieka Pjotra Hudobčenoka darbu miniekspozīcija “Jubilejas priekšvakarā”. Abas izstādes pieejamas līdz 30. jūlijam.

Būsiet laipni gaidīti Daugavpils bibliotēkās!

 

Informāciju sagatavoja:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību vadītāja
Jana Konopecka
654 22483
jana.konopecka@lcb.lv
facebook.com/lcb.lv