Hover

JŪNIJA MĀKSLAS IZSTĀDES LATGALES CENTRĀLĀS BIBLIOTĒKAS FILIĀLĒS

JŪNIJA MĀKSLAS IZSTĀDES LATGALES CENTRĀLĀS BIBLIOTĒKAS FILIĀLĒS

Datums: 01.06.2022 - 30.07.2022

Laiks:

Norises vieta: Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles, Daugavpils


Jūnijā Latgales Centrālās bibliotēkas (LCB) filiāles pilsētas iedzīvotājus un viesus aicina apskatīt fotogrāfiju, gleznu un tēlniecības darbu izstādes.

 

LCB filiāle Piekrastes bibliotēka (Aveņu ielā 40) piedāvā divas izstādes:

  • no 1. līdz 30. jūnijam Daugavpils pilsētas svētkiem veltītu bibliotēkas apmeklētāju fotogrāfiju izstādi “Forštates apkaime fotomirkļos”, kurā atainoti Forštates apkaimes dabas skati un vides objekti;
  • no 1. jūnija līdz 15. jūlijam mākslinieces Jevgeņijas Muštavinskas gleznu izstādi “Bākas gaisma”. Tajā iekļautas dažādās tehnikās gleznotas ainavas un ziedu kompozīcijas, kurās jūtamas gan impresionisma, gan citu mākslas virzienu ietekme. Gaišas krāsas un toņu nianses izstaro enerģiju un rada harmonijas sajūtu.

 

No 1. jūnija līdz 30. jūlijam LCB filiālē Jaunbūves bibliotēkā (18. novembra ielā 161, 2. stāvā) skatāma mākslinieces un sertificētas jogas pasniedzējas Marinas Gerbrederes gleznu izstāde “Nekad nav par vēlu”. Ekspozīcijā – iekšējās harmonijas un jūtu brāzmu piepildītas gleznas, kā arī mākslinieces sienu gleznojumu fotogrāfijas.

 

No 1. jūnija līdz 30. jūlijam LCB filiālē Gaismas bibliotēkā (Gaismas ielā 9) pieejama Daugavpils mākslinieka Pjotra Hudobčenoka darbu izstāde “Jubilejas priekšvakarā”, kas veltīta autora 75 gadu jubilejai. Mākslinieks gleznas veidojis unikālā tehnikā, apvienojot tēlniecību un glezniecību.

 

Līdz 22. jūnijam LCB filiālē Ceriņu bibliotēkā (Lauska ielā 16) joprojām apskatāma biedrības “Stāstnīca” organizētā fotogrāfes, sabiedriskās darbinieces un aktīvas bibliotēkas lietotājas Ilzes Onzules pirmā personālizstāde “Uzdrīkstēties ir skaisti…”. Autore iedvesmu guvusi no latviešu rakstnieces Zentas Mauriņas dzīves spara un viņas pārdomām par dzīvi, mīlestību, attiecībām ar cilvēkiem un dabu.

 

Aicinām baudīt vasaru un mākslu Daugavpils bibliotēkās!

 

Informācija:
Latgales Centrālās bibliotēkas
sabiedrisko attiecību speciālists
Dāvis Greļevskis
654 76345
davis.grelevskis@lcb.lv
www.facebook.com/lcb.lv