Hover

Jaunās paaudzes orķestris “LORDS OF THE SOUND” ar programmu “Music is coming”

Jaunās paaudzes orķestris “LORDS OF THE SOUND” ar programmu “Music is coming”

Datums: 05.04.2020

Laiks: 19:00

Norises vieta: Daugavpils Kultūras pils, Smilšu iela 92, Daugavpils


5. aprīlī Daugavpils Kultūras pilī uzstāsies jaunās paaudzes orķestris “LORDS OF THE SOUND” ar koncertprogrammu “Music is coming”, kurā skanēs pasaulslavenie saundtreki no populārākajām filmām un datorspēlēm.

 

Orķestra mākslinieku spilgtajā izpildījumā dzirdēsiet mūziku no slavenām fantastikas filmām un datorspēlēm: “Troņu spēles”, “Vikingi”, “Atriebēji”, “Alise Brīnumzemē”, “Brīnumsieviete”, “Gredzenu pavēlnieks”, “Avatars”, “Van Helsings”, “Nārnijas hronika”, “Karību jūras pirāti”, “Piektais elements”, “Warcraft”, “Skyrim”, “League of Legends Assassin’s Creed”, “Mortal Kombat”, “The Witcher” un citās.

 

Pateicoties unikālajam vizuālajam pavadījumam katra melodija atdzīvosies un zālē strauji ielauzīsies neredzēti fantastiski tēli, bet skatītājiem atklāsies nezināma pasaule, kurā valda maģija un brīnumi. Orķestris “LORDS OF THE SOUND” skaitās par vienu no pieprasītākajiem Ukrainas muzikālajiem kolektīviem.

 

Spēcīgais, iespaidīgais skanējums, negaidītie risinājumi un profesionālā pieeja ir galvenās atšķirīgās orķestra iezīmes.

 

 

Koncertprogrammas kopējais ilgums apmēram 2 stundas.

 

Biļetes: www.bilesuserviss.lv

 

Vairāk informācijas:
www.artpartner.lv