Hover

Izstāde “Kustība klusumā”

Izstāde “Kustība klusumā”

Datums: 17.02.2022 - 10.03.2022

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils Poļu kultūras centrs, Varšavas iela 30, Daugavpils


Poļu kultūras centra galerijā ir skatāma Rēzeknes mākslinieku Vladimira Višņakova un Dagnijas Bernānes kopizstāde “Kustība klusumā”. Darbi, kas veidoti dažādās tehnikās, izstādes apmeklētāju aicina aizdomāties par to, kas ir dzīve un ko mums dod klusums, kas mums traucē un kas palīdz objektīvi novērtēt to, kas notiek pasaulē un ap mums.
Vladimirs Višņakovs piedalās izstādēs kopš 1998. gada. Viņa darbi atrodami privātkolekcijās Latvijā, Lietuvā, Krievijā, Polijā, Zviedrijā. Viņš ir vairāku personālizstāžu autors, kā arī grupu izstāžu dalībnieks. Mākslinieka darbi tika izstādīti dažādās pilsētās Latvijā un Baltkrievijā.
Dagnija Bernāne ir jauna un talantīga interjera dizainere un grafiķe. Izstādēs piedalās kopš 2010. gada. Dagnijas Bernānes apbrīnojamie un interesantie darbi  tika izstādīti Rēzeknē, Preiļos, Līvānos, Maltā un Daugavpilī.

 

V. Višņakova un D. Bernānes izstādes “Kustība klusumā” atklāšana notiks 17. februārī plkst. 16.00 Poļu nama galerijā (Varšavas iela 30). Ieeja ir bezmaksas. Pasākums notiks zaļajā režīmā, tādēļ dalība iespējama tikai ar sadarbspējīgu COVID-19 vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

Informācija: Poļu kultūras centrs