Hover

EIROPAS ČEMPIONĀTA KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRS JAU MAIJA SĀKUMĀ DAUGAVPILĪ

EIROPAS ČEMPIONĀTA KVALIFIKĀCIJAS TURNĪRS JAU MAIJA SĀKUMĀ DAUGAVPILĪ

Datums: 06.05.2021 - 08.05.2021

Laiks:

Norises vieta: Daugavpils Olimpiskais centrs, Stadiona iela 1, Daugavpils


No 6. līdz 8. maijam Daugavpilī Latvijas sieviešu volejbola izlase aizvadīs Eiropas čempionāta kvalifikācijas turnīra pirmo sabraukumu. Grupā ar Latviju ir Bosnija un Hercegovina, Slovēnija un Čehija.

 

Spēles tiks aizvadītas Daugavpils Olimpiskajā centrā, Stadiona ielā 1. Spēļu tiešraides būs pieejamas Best4Sport TV kanālā.

 

Spēļu kalendārs:
6. maijā:
16:00 Slovēnija – Bosnija un Hercegovina
19:40 Latvija – Čehija
7. maijā
16:00 Bosnija un Hercegovina – Čehija
19:40 Slovēnija – Latvija
8. maijā
16:00 Čehija – Slovēnija
19:40 Bosnija un Hercegovina – Latvija

 

“Pilsētā atbalstām volejbolu. Šis sporta veids ir ieaudzis pilsētā, un parasti mums ir bijušas arī spēcīgas komandas. Latvijas izlasē ir daugavpilietes un daugavpilieši. Arī ekonomiskajai aktivitātei sacensības Daugavpilī ir ļoti svarīgas. Izvērtējām riskus, kas, rīkojot sacensības Covid-19 pandēmijas apstākļos, var rasties, runājām ar LVF par to, kas jāpaveic, lai spēles tiktu aizvadītas maksimāli droši, un izlēmām, ka varam to izdarīt,” par lēmuma pieņemšanu stāsta Daugavpils pilsētas domes priekšsēdētāja vietnieks Jānis Dukšinskis, kura pārraudzībā ir arī sporta sfēra pilsētā.

 

“Pēc treniņiem Rīgā 26. aprīlī dosimies uz Daugavpili, 29. aprīlī brauksim uz Baltkrieviju, kur aizvadīsim divas pārbaudes spēles. Pēc atbraukšanas būs vēl 3-4 dienas treniņiem,” izlases gatavošanos iezīmē sieviešu izlases galvenais treneris Pāvels Seļivanovs.

 

Sacensības Latvijā plānotas no 6. līdz 8. maijam. Otrā aplī mači norisināsies Bosnijā un Hercegovinā no 14. līdz 16. maijam.

 

Finālturnīrs plānots 2021. gada augustā un septembrī Serbijā, Horvātijā, Bulgārijā un Rumānijā. Četras mājinieču izlases un astoņas labākās iepriekšējo Eiropas meistarsacīkšu komandas – Turcija, Itālija, Polija, Nīderlande, Vācija, Krievija, Beļģija un Azerbaidžāna – vietu Eiropas 24 labāko komandu skaitā jau ir nodrošinājušas. Atlikušās 12 vietas finālturnīrā ieņems sešu kvalifikācijas grupu uzvarētājas un otro vietu ieguvējas.

 

Informācija:

Daugavpils pilsētas dome