Hover

Daugavpils Sporta festivāls

Daugavpils Sporta festivāls

Datums: 31.08.2019

Laiks: 10:00 - 15:00

Norises vieta: Centrālais parks, Daugavpils


31. augustā Daugavpils Centrālajā parkā notiks Sporta festivāls, kura mērķis ir popularizēt sporta skolas, klubus un biedrības Daugavpilī, parādīt pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, cik daudzveidīga ir pilsētas sporta dzīve.

Festivāla ietvaros sporta skolām un biedrībām būs iespēja parādīt ar ko viņi nodarbojas, kā notiek treniņu process un kādas iespējas ir sportistiem un aktīva dzīvesveida piekritējiem. Savukārt, festivāla viesiem, bērniem un vecākiem būs iespēja iepazīt Daugavpils sportu un iespējas, ko tas sniedz.

Festivālā piedalīsies Daugavpils sporta skolas – Daugavpils Bērnu un Jaunatnes sporta skola, Daugavpils Individuālo sporta veidu skola, Daugavpils Futbola skola un Daugavpils Ledus sporta skola. Būs iespēja iepazīt sporta skolu sporta veidus, apskatīt paraugdemonstrējumus un daudz ko citu. Kā, piemēram, basketbols pārsteigs ar dažādiem vingrojumiem un dejām, savukārt, volejbolisti izspēlēs nelielu turnīru. Mākslas un sporta vingrošana priecēs festivāla apmeklētājus ar paraugdemonstrējumiem boksa maču starplaikos. Savukārt, sporta skolu administrācijas iepazīstinās ar aktuālo informāciju, uzsākot jauno mācību gadu. Sniegs informāciju par sporta veidiem, kādos notiks uzņemšana un kādās vecuma grupās.

Tāpat festivālā piedalīsies arī daudzas pilsētas sporta biedrības un klubi. Tiks pārstāvēta nūjošana, kas iepazīstinās ar nūjošanas nozīmi un sniegs iespēju to iemēģināt, Daugavpils biedrība “Fitnesa federācija” piedāvās piedalīties sacensībās “100 kg svara stieņa spiešana guļus uz atkārtojumu skaitu”. Būs arī zumba, orientēšanās, auto sports, būs iespēja apskatīties arī spīdveja motociklus un ekipējumu. Galda tenisa cienītāji varēs doties uzspēlēt arī šo sporta veidu. Svarbumbu celšanas klubs “Kettlebell Fit” rīkos sacensības “Kettlebell Fit Challenge”, kurā varēs sacensties ar profesionāļiem. Cilvēki, kuri vēlas uzturēt aktīvu un veselīgu dzīvesveidu, varēs iepazīties un izmēģināt dažādu veidu aerobiku un fitnesu. Festivālā piedalīsies vairāk kā 20 biedrības un klubi, kuri demonstrēs savu pārstāvēto sporta veidu vai aktivitāti, cenšoties ieinteresēt būt aktīviem un sportiskiem ne tikai bērniem, bet arī pieaugušajiem.

Visas dienas garumā, sākot jau no rīta, norisināsies ielu basketbola čempionāta noslēguma posms, kurā tiks noskaidrotas labākās komandas. Ar spēkiem mērosies bokseri “Domes kausā 2019”. Spēcīgākie sacentīsies sacensībās “Best Nordic Strong Men”.

 

Informācija un pieteikšanās dalībai festivālā: Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde”