Hover

DAUGAVPILĪ NOTIKS LATVIJAS ORIENTĒŠANĀS NAKTS

DAUGAVPILĪ NOTIKS LATVIJAS ORIENTĒŠANĀS NAKTS

Datums: 24.09.2021

Laiks: 20:00 - 23:00

Norises vieta: Daugavpils J. Raiņa 6. vidusskolas, Komunālā iela 2, Daugavpils


Eiropas Sporta nedēļas ietvaros 24. septembrī notiks Latvijas Orientēšanās nakts 14 pilsētās. Viena no tām ir Daugavpils ar sākumpunktu pie Daugavpils J. Raiņa 6. vidusskolas. Tās būs aizraujošas 3 stundu sacensības rogainingā ar kājām saskaņā ar LOF apstiprinātajiem rogaininga sacensību noteikumiem.

 

Dalība pasākumā ir bezmaksas, bet pirms tam nepieciešams pieteikties mājaslapā līdz 20. septembrim (http://rogaining.lv/onakts/). 

 

Sacensībās piedalīsies komandas 2 līdz 5 cilvēku sastāvā sekojošās dalībnieku grupās – “OPEN”, “Sievietes”, “Ģimenes” un “Veterāni”, kur katrā komandā obligāti jāpiedalās vismaz vienam pieaugušajam (dalībniekam vecumā 18+). Katrai komandai tiks piešķirta viena karte, kas izgatavota no ūdensizturīga materiāla, un būs nepieciešams uzlādēts mobilais telefons ar iespēju lejupielādēt Qrenteerings mobilo aplikāciju, jo atzīmēšanās kontrolpunktos, notiks nolasot QR kodus. Aplikācija pieejama Google Play (https://bit.ly/3jeQR3z) un Apple App Store (https://apple.co/3aUj254). Ja pasākuma dienā būs palikušas brīvas kartes, to varēs izdarīt arī uz vietas, sacensību centrā. Reģistrējoties, uz e-pasta adresi tiks aizsūtīta vēstule ar kodiem, kurus aplikācijā varēs ievadīt sākot no  23. septembra 12:00.

 

Reģistrācija un karšu saņemšana 24. septembrī sāksies no plkst. 18:30 Ādažu sporta centrā. Kopīgs starts būs plkst. 20:00 un finišs 23:00. Labākie katrā dalībnieku grupā tiks apbalvoti. Vairāk par pasākumu iespējams uzzināt šeit: http://rogaining.lv/onakts/.

 

Atbilstoši epidemioloģiskajai situācijai Latvijā aicinām ievērot distancēšanos. Sacensību dalībnieku pienākums ir ievērot ceļu satiksmes noteikumus. Īpaša uzmanība jāpievērš atstarotāju un kabatas lukturīšu esamībai, jo sacensības notiek diennakts tumšajā laikā.

 

Pasākumu organizē Latvijas Orientēšanās federācija sadarbībā ar orientēšanās klubu “Stiga”, karšu izdevniecību Jāņa sēta un Latvijas Sporta federācijas padomi. Pasākuma organizēšana tiek līdzfinansēta ar Eiropas Savienības Erasmus+ projekta Eiropas Sporta nedēļa un valsts budžeta līdzekļiem. Sacensību galvenais sponsors veikalu tīkls “MAXIMA”.