Hover

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2021: Marija Naumovas koncerts

MUZIKĀLAIS AUGUSTS DAUGAVPILĪ 2021: Marija Naumovas koncerts

Datums: 12.08.2021

Laiks: 20:00

Norises vieta: Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola „Saules skola”. Saules 6-8, Daugavpils


No 5. līdz 26. augustam ceturtdienās Daugavpilī norisināsies ikgadējais koncertu cikls „Muzikālais augusts”. 12. augustā plkst. 20.00 Saules skolas pagalmā notiks Marijas Naumovas koncerts.

Programmā skanēs pārsvarā jaunas un, protams, arī labi pazīstamas Marijas dziesmas atbilstoši vasaras noskaņai un mākslinieces stilam. Koncertā kopā ar Mariju Naumovu vasaras noskaņu radīs mūziķi: Rolands Beļevičs, Ingus Feldmanis, Jegors Kovaikovs, Andris Buiķis, Norberts Skraucis, Līga Robežniece, Rustams Bagirovs.

Skatītāju ievērībai!

Latvijā tiek saglabāti noteiktie ierobežojumi, saistīti ar koronavīrusa pandēmijas izplatību. Koncertu varēs apmeklēt tikai vakcinētas vai Covid-19 pārslimojušas personas ar derīgu digitālo sertifikātu. Uz pasākumu jānāk laicīgi, ar izprintētu vai savā telefonā lejupielādētu QR kodu un personu apliecinošu dokumentu (pase vai ID karte).

Ieeja bez maksas.

Koncertus varēs vērot arī tiešraidē uz ekrāna Dubrovina parkā.

Tiekamies Muzikālajā augustā Daugavpilī!

Festivālu „Muzikālais augusts Daugavpilī” rīko Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde VIENĪBAS NAMS, atbalsta DAUGAVPILS PILSĒTAS DOME, Daugavpils pilsētas domes KULTŪRAS PĀRVALDE, PIKC Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskola SAULES SKOLA Koncertu laikā notiek filmēšana un fotografēšana.

Informācija: www.vienibasnams.lv, t. 65427552.