Hover

Bērnu mākslas skolas izstāde “Pa ceļam”

Bērnu mākslas skolas izstāde “Pa ceļam”

Datums: 03.09.2019 - 30.09.2019

Laiks:

Norises vieta: Latgales Centrālā bibliotēkas Daiļliteratūras un Nozaru literatūras sektori, Rīgas iela 22a, 2. stāvs, Daugavpils


No 3. līdz 30. septembrim Latgales Centrālā bibliotēkas Daiļliteratūras un Nozaru literatūras sektoros ir pieejama Profesionālās izglītības kompetenču centra (PIKC) Daugavpils Dizaina un mākslas vidusskolas (DDMV) “Saules skola” Bērnu mākslas skolas audzēkņu noslēguma darbu izstāde “Pa ceļam”.

 

PIKC DDMV “Saules skola” Bērnu mākslas skolas izstādē “Pa ceļam” apvienoti audzēkņu noslēguma darbi – tos bērni veido pēdējā mācību gadā kā pēdējo un lielāko radošo darbu, patstāvīgi izvēloties tēmu, izpildes tehniku un prezentācijas paņēmienu. Izraudzītais nosaukums, “Pa ceļam”, atspoguļo izstādes būtību – vairāku gadu izglītošanās ceļā apgūtais piedzīvo vainagojumu noslēguma projektā, kurā katrs topošais mākslinieks ieliek savas labākās prasmes, zināšanas un radošās domas lidojumu.

 

Izstādē apskatāmi gleznieciski un grafiski darbi gan klasiskajās, gan autortehnikās. Bērnu mākslas skolas vadītāja, izstādes kuratore Ieva Reitāle atzīmē zīmējumu, gleznojumu un batikas tehnikā tapušo darbu kvalitāti, uzsverot, ka tā ļauj gaidīt no autoriem arī turpmāku profesionālu izaugsmi un vizuāli izteiksmīgus, radošus tēmu risinājumus.

 

 

Vairāk:
Latgales Centrālā bibliotēka