Hover

Attālinātais slēpošanas čempionāts- “Daugavpils Slēpo”

Attālinātais slēpošanas čempionāts- “Daugavpils Slēpo”

Datums: 19.02.2021 - 28.02.2021

Laiks:

Norises vieta: Stropu aktīvās atpūtas un sporta trase, Daugavpils


Izmantojot lieliskos laikapstākļus, kas ir kā radīti dažādām ziemas aktivitātēm, 19.februārī Daugavpilī startēs attālinātais slēpošanas čempionāts “Daugavpils Slēpo”. Šī čempionāta galvenie mērķi ir slēpošanas popularizēšana, kā aktīva laika pavadīšanas veids, kā arī veicināt interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu.

 

Attālinātās slēpošanas sacensības norisināsies no 19.februāra (plkst. 9:00) līdz 28.februāra (plkst. 21:00) Stropu aktīvās atpūtas un sporta trasē. Sacensības notiks attālināti brīvajā stilā, kur dalībnieku  mērķis ir individuāli noslēpot Stropu aktīvās atpūtas trases teritorijā pēc iespējas lielāku distanci kilometros un metros noteiktajā laika posmā.

Veikto distanci katrs dalībnieks individuāli piefiksē ar GPS aplikācijas palīdzību viedierīcē (piem., Polar, Decathlon, Nike Run, Endomondo, u.c.). Iegūto rezultātu un datumu japiefiksē ar ekrānšāviņa (screenshoot) palīdzību, var pievienot bildi (pēc dalībnieka vēlēšanās) un jānosūta uz e-pastu: ivars.caune@daugavpils.lv – var sūtīt rezultātus katru dienu, bet ne vēlāk kā 3 dienas pēc distances veikšanas. Vēstulē jānorāda dalībnieka vārds, uzvārds, dzimšanas gads, tālruņa numurs, pārstāvētais klubs vai pilsēta.

 

Attālinātajās sacensībās, stingri jāievēro Ministru kabineta 2020.gada 6. novembra rīkojumu Nr.655 “Par ārkārtējās situācijas izsludināšanu” un Ministru kabineta 2020.gada 6.novembra notiekumus Nr.360 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”.

 

Informācija: Daugavpils pilsētas pašvaldības iestāde “Sporta pārvalde”