Hover

Anastasijas Sazankovas izstāde “Ziedu fantāzijas”

Anastasijas Sazankovas izstāde “Ziedu fantāzijas”
Datums: 30.08.2019 - 31.10.2019
Laiks:
Norises vieta: Baltkrievu kultūras centrs, Alejas iela 68-1A, Daugavpils
 

Daugavpils Baltkrievu kultūras centrā skatāma dzejnieces un mākslinieces, Latgales brīvo mākslinieku asociācijas un Baltkrievu kultūrizglītības biedrības “Uzdim” biedres Anastasijas Sazankovas personālizstāde “Ziedu fantāzijas”.

 Anastasija Sazankova dzimusi Vitebskas apgabalā. Pabeigusi medicīnas profesionālo skolu Polockā, pēc tam Valsts medicīnas universitāti Minskā, Tālmācības tautas mākslas universitāti Maskavā. Visu savu dzīvi strādājusi par ārstu un pat ir izdevusi grāmatu par ārstniecības augiem. Viņa aktīvi piedalās pilsētas sabiedriskajā dzīvē, glezno, raksta dzejoļus, publicē grāmatas.

A.Sazankova – daudzpusīga personība un talantīgs cilvēks, produktīva māksliniece, kura bieži viesojas Baltkrievu namā, kur ir notikušas jau vairākas viņas mākslas darbu izstādes un grāmatu prezentācijas. Anastasijas Sazankovas gleznas ir piepildītas ar gaišo mīlestību pret dzimto Baltkrieviju un tās unikālo dabu.

Kārtējās izstādes tēma – ziedi, kurus māksliniece mīl ar visu dvēseli. Tāpēc arī skatītāju uzmanībai tiks prezentēti vairāk nekā 50 mākslas darbi dažādās tehnikās, kurus apvieno unikālā gaisma, siltums un maigums. Iepazīšanās ar gleznām notiks mūzikas un dzejas pavadījumā.

Izstāde skatāma darba dienās no plkst. 8.30 līdz plkst. 17.00.

 

Ieeja bezmaksas.

 

Informācija: Baltkrievu kultūras centrs