Hover

Aleksandra Vasiļjeva teatralizēts šovs “Modes alķīmija. Stila ikonas”

Aleksandra Vasiļjeva teatralizēts šovs “Modes alķīmija. Stila ikonas”

Datums: 28.09.2019

Laiks: 19:00

Norises vieta: Daugavpils Kultūras pils, Smilšu iela 92, Daugavpils


29.septembrī plkst.19:00 Daugavpils Kultūras pilī populārais modes vēsturnieks, kolekcionārs, scenogrāfs, televīzijas raidījumu vadītājs un vairāk nekā 30 grāmatu autors Aleksandrs Vasiļjevs izrādīs unikālu šovu un autorlekciju “MODES ALĶĪMIJA” (XX – XXI gs. sākuma stila ikonas).

 

Savas uzstāšanās laikā maestro klausītājiem pastāstīs par gadsimta lielākajiem modes elkiem, kā arī par pašu jēdzienu “stila ikona”. Kur slēpās Marlēnas Dītrihas un Greisas Kellijas spēcīgā šarma noslēpums? Kāda bija Džekijas Kenedijas – Onasis koķetās elegances patiesā cena? Kādēļ miljoniem vīriešu un sieviešu dievināja Odriju Hepbernu un Merilinu Monro? Harizmātiskais modes vēsturnieks dalīsies ar Daugavpils iedzīvotājiem un viesiem ar savām atbildēm uz šiem un daudziem citiem jautājumiem. Vasiļjeva lekcijas patiešām ir nenovērtējamas, jo vēsturnieks ne tikai stāsta par modi savā neatkārtojamajā veidā, bet arī atklāj neskaitāmas interesantas detaļas par modes industriju. Šovu vadīs arī žurnāla “Ļubļu” galvenā redaktore – apburošā Inna Avina.

 

Tikpat interesanta programmas daļa būs arī populāru dizaineru kolekciju skate. Savas rudens – ziemas 2019/20 kolekcijas publikai demonstrēs arī Latvijas pārstāves Daiga Latkovska (Modes nams TĒMA), Svetlana Kairova (Selina Keer TM) un citi Latvijas dizaineri, par kuriem būs paziņots vēlāk.

 

Šova režisore un scenāriste ir Leokādija Dabužinskaite, kuru Lietuvas prezidente ir apbalvojusi ar ordeni par nopelniem tēvzemes labā.

 

Pasākuma valoda: krievu

Pasākumu drīkst apmeklēt: no 1 gadu vecuma

Vieta invalīdiem ratiņkrēslā: ir

Pasākuma ilgums2 st.

Biļešu cenas: 37.00 – 69.00 EUR

Atlaide invalīdam ratiņkrēslā: 10%

Bezmaksas ieeja: līdz 3 gadu vecumam, neaizņemot atsevišķu sēdvietu

Biļešu iegādes vietas: Biļešu serviss kasēs, www.bilesuserviss.lv

Projekta organizatori: Alchemy Studio, Alexandre Vassiliev Foundation

Ģenerālsponsors: kompānija SWISSONLY

Projekta partneri: Make-ap Atelier Paris, L’Officiel Baltic.

 

Pasākuma lapa sociālajā tīklā

www.facebook.com

 

Vairāk:

www.dkp.lv