Hover

MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS / KALKŪNI – SĪPOLU KALNI 24. jūlijā!

 17.07.2021
MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS / KALKŪNI – SĪPOLU KALNI 24. jūlijā!

Jau šī gada 24.jūlijā, no plkst. 12.00 līdz 16.00 Kalkūnos blakus Daugavpilij, plašajā un jauki iekārtotajā atpūtas vietā Augustplatz Jubilejas ielā 2 būs plaši atvērtas durvis, un katrs un jebkurš laipni aicināts pieēst pilnu vēderu vietējo gardumu, ko gatavo visīstākie kulinārā mantojuma tradīciju nesēji – vietējie iedzīvotāji, ceļot galdā mājas ēdienus pēc sen pārbaudītām tradicionālām latviešu/latgaliešu, lietuviešu, krievu un pat turku receptēm!

Kas gan ir brančs pret iespēju lēnām nobaudīt pilnvērtīgas pusdienas…. Cenas demokrātiskas (1-5 eur par ēdienu), divi lielie zupas katli vārīsies uz ugunskuriem turpat uz vietas, stāsti par ēdienu vēsturi un sīpoliem, saimnieces runīgas un nav skopas. Vēl būs Kalkūnu īpašā zāļu tēja bez maksas un ierobežojumiem, video par Kalkūniem, fotozona, ekspozīcija par vietas vēsturi. Ēdiena baudīšanai vietas terasē un pie atsevišķiem galdiņiem koviddrošā attālumā vienam no otra. Ēdienkarte attēlā, bet sīkāk tā – skursteņkūkas un siļķi kažokā pēc slepenās ģimenes receptes gatavos saimniece Svetlana Smirnova, neiedomājami gardus cepelīnus un draņikus pēc mūža garumā pārbaudītām receptēm pagatavos kalkūniete Marija, tradicionālo turku sīpolu zupu ar jēra gaļu un kazas sieru vārīs Aytac ER un viņa sieva latgaliete Vineta, bet lepnu ezera zivju zupu, rupjmaizes kārtojumu un zāļu tēju – Jolanta Bāra.

Dalies, atbrauc, ēd! Katru sagaidīs ar prieku kā jau mīļu ciemiņu! Jauki, ja paziņosi iepriekš, bet gaidīsim arī tos, kas spontāni pieņem lēmumus un brauc tik šurp!

Ceļa norādes būs izvietotas, sākot no dzelzceļa pārbrauktuves. Automašīnām vietas pietiks. Ģimenes ar bērniem mīļi gaidītas. Velotūristi, kājāmgājēji, jātnieki un visi citi laipni aicināti. Ak jā, var pavisam vienkārši atbraukt ar satiksmes autobusu nr.7 no Daugavpils autoostas līdz Jubilejas ielai.

Kāds vēl būtu iemesls nebraukt? NEKĀDS! Ja vari izdomāt iemeslu, zvani pa tālr. +371 26465530 un pārdomāsi!

Informācija:
Jolanta Bāra
+371 26465530

MĀJAS KAFEJNĪCU DIENAS / KALKŪNI – SĪPOLU KALNI 24. jūlijā!