Hover

Lielākās orientēšanās sacensības Baltijā “Kāpa 2024” šogad norisināsies Daugavpilī

 05.06.2024
Lielākās orientēšanās sacensības Baltijā “Kāpa 2024” šogad norisināsies Daugavpilī

Šogad jau 37. reizi notiks lielākie orientēšanās svētki Baltijā – orientēšanās trīsdienas “Kāpa 2024”. Katru gadu sacensības notiek citā Latvijas nostūrī un šogad tās notiks Latgalē Daugavpils apkārtnē. Sacensības notiks ne tikai klasiskās orientēšanās disciplīnā, bet arīdzan taku orientēšanās sportā un kā orientēšanās uz velosipēdiem jeb MTBO.

Sacensības tiks rīkotas Daugavpils Rugeļu ūdenkrātuvē un norisināsies no 28. līdz 30. jūnijam.

Sacensībām uz šo brīdi pieteikušies vairāk kā 1400 dalībnieki no 8 valstīm , – pieteikšanās vēl turpinās un arī Tu vari kļūt par to dalībnieku jau šodien!

Kāpas trīsdienas ir piemērotas katram orientēšanās entuziastam jebkurā vecumā – kopumā pieejamas vairāk nekā 60 dažādas meistarības un vecuma grupas. Elites sportisti 2. sacensību dienā izcīnīs punktus Pasaules ranga sacensībās.

Sacensību pirmā diena norisināsies Forštates mežos, bet otrā un trešā diena – “Ruģeļu” ūdenskrātuves apkārtnē, kur arī atradīsies sacensību centrs. Sacensību centrā būs plaša telšu pilsētiņa, dušas un viss cits nepieciešamais trīs dienu dzīvei īstā orientēšanās festivālā brīvā dabā.

Īpaši ir padomāts par ģimenēm ar bērniem, nodrošinot bērnudārzu sacensību centrā un arīdzan veidojot īpašu sacensību kopvērtējumu ģimenēm.

Sacensības organizē orientēšanās klubs Kāpa sadarbībā ar LOF un OK Stiga, un tās atbalsta Daugavpils jaunatnes lietu un sporta pārvalde, Autoplus, Brooks, Latvijas Valsts meži, Maxima, Veikals Ceļotājs, Muesli Graci, Dobeles dzirnavnieks, OSveikals, Brain Games, Unikum kosmētika, Omniva, Kokmuiža, Gardu muti Zelteris, Izdevniecība Santa, Tarzāns, BeWith un Venden.

Lai pieteiktos vai uzzinātu papildu informāciju, apmeklē sacensību mājas lapu 2024.kapa.lv

Informācija: 2024.kapa.lv