Hover

Jaungada skrējiens Daugavpilī

 28.12.2019
Jaungada skrējiens Daugavpilī
Jaungada skrējiens ir lieliska iespēja pavadīt kopā ar ģimeni un draugiem aktīvi gada nogali un sagādāt neaizmirstamas emocijas jaunajam gadam. Tieši tādēļ ikviens interesents būs gaidīts ikgadējā Jaungada skrējienā 2019!

Gada nogalē, 30.decembrī norisināsies jau tradicionālais Jaungada skrējiens, kurā ikvienam būs iespēja skriet savu svētku skrējienu. Šis skrējiens ir arī lielisks veids  būt aktīviem un pievērsties sportiskam dzīvesveidam.

Šogad visiem skrējējiem būs iespēja skriet vienu trasi, kuras garums būs 1 km. Starts un finišs būs pie Daugavpils Saskaņas pamatskolas plkst. 18.00, Muzeja ielā 3. Dalībai skrējienā nav nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, taču reģistrēties varēs sacensību dienā pie reģistrācijas telts. Tāpat visi dalībnieki, kas būs noskrējuši savu skrējienu, saņems piemiņas balvas. Pārsteigumus saņems arī dalībnieks par labāko kostīmu, kuplākā ģimene un kolektīvs.

Vairāk informācijas par skrējienu šeit.

Tradicionālais Jaungada skrējiens Daugavpilī notiek jau vairāk kā 10 gadus. Šī ir jauka tradīcija, kas ļauj pilsētniekiem un viesiem aktīvi izbaudīt ziemas brīvdienas. Skrējiena mērķis ir popularizēt skriešanu kā aktīvu brīvā laika pavadīšanas veidu un jautri atzīmēt Jaunā gada tuvošanos.