Hover

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra aicina darbā uz noteiktu laiku vecāko ekspertu/-i tūrisma jomā

 27.12.2019

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra
aicina darbā uz noteiktu laiku (darbinieka ilgstoša prombūtne)
Vecāko ekspertu/-i tūrisma jomā
(profesijas kods: 2422 09)

Darba pamatpienākumi:
– Īstenot tūrisma nozares projektus un veidot ciešu sadarbību ar tūrisma nozares pārstāvjiem.
– Veidot jaunus tūrisma produktus.
– Sastādīt preses relīzes par tūrisma nozares aktualitātēm.
– Veidot tūrisma informatīvos materiālus – kartes, brošūras, katalogus.
– Organizēt ar tūrismu saistītus publiskus pasākumus.
– Plānot un īstenot dažādas mārketinga aktivitātes Daugavpils pilsētas atpazīstamības veicināšanai.
– Konsultēt tūrisma nozares pārstāvjus un kolēģus ar tūrismu saistītos jautājumos.
– Uzturēt Aģentūras tūrisma vietni un sociālo tīklu lapas.
– Organizēt Aģentūras dalību tūrisma izstādēs.
Prasības:
– augstākā izglītība tūrisma vai humanitāro zinātņu jomā (vēlams maģistra grāds);
– vismaz 3 (trīs) gadu praktiska pieredze darbā tūrisma jomā;
– pieredze darbā ar tekstu sastādīšanu, tulkošanu un preses relīžu sagatavošanu;
– pieredze statistikas datu apkopošanā, pārskatu, darba plānu sagatavošanā;
– zināšanas par Latgales un Daugavpils pilsētas tūrisma nozari;
– valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
– teicamas krievu un angļu valodas zināšanas mutvārdos un rakstos;
– pieredze mājas lapu un soc. tīklu administrēšanā;
– Biroja tehnikas un MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
– labas komunikācijas un saskarsmes prasmes;
– spēja organizēt darbu patstāvīgi, precizitāte un augsta atbildības sajūta.
Par priekšrocību tiks uzskatīts:
– pieredze darbā tūrisma informācijas centrā;
– pieredze ar tūrismu saistītu projektu piesaistē un īstenošanā;
– teicamas zināšanas par Daugavpils pilsētas tūrisma nozari.
Piedāvājam:
– interesantu, dinamisku un kreatīvu darbu draudzīgā kolektīvā;
– profesionālās pilnveidošanās iespējas;
– atalgojumu EUR 1008,00 apmērā pirms nodokļu nomaksas un sociālās garantijas.

CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi „Vecākais eksperts tūrisma jomā”, sūtīt līdz 2020. gada 15. janvārim (ieskaitot) uz e-pastu agentura@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī, papildus informācija zvanot uz tālr. 65400515, 25640999.

Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši normatīvajiem aktiem nodarbinātības jomā. Atbilstoši Vispārīgās datu aizsardzības regulas 13.panta 1.punktam sniedzam informāciju par iesniegto personas datu apstrādes tālākajām darbībām: personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, jur. adrese Rīgas iela 22A, Daugavpils, LV-5401,; datu apstrādes juridiskais pamats- Vispārīgās datu aizsardzības regulas 6.panta 1.punkta b)apakšpunkts un c)apakšpunkts, 9.panta 2.punkta b)apakšpunkts un Darba likums.