Hover

HI!STORY:AMERICA NAKTS PILSĒTAS SPĒLE. NĀC MEKLĒT NEZINĀMO VĒSTURI!

 13.09.2021
HI!STORY:AMERICA NAKTS PILSĒTAS SPĒLE. NĀC MEKLĒT NEZINĀMO VĒSTURI!

18. septembrī Daugavpilī notiks pilsētas orientēšanās spēle Hi!Story:America. Uzziniet vairāk par izciliem cilvēkiem, kuri dzimuši Daugavpilī un Latvijā, par pasaules slaveniem latviešiem ASV un kopīgiem Latvijas-Amerikas vēstures lapām.

Hi!Story:America ir pilsētas orientēšanas spēle. Reģistrē savu komandu 3 cilvēku sastāvā un dodies meklēt kopīgas Latvijas-ASV kultūras un vēstures lappuses. Piedalīties var ikviens – ģimenes, seniori, bērni, jaunieši. Jūs varat plānot savu maršrutu pa pilsētu un pārvietoties ar jebkura veida transportu vai iziet savu maršrutu kājām. Šoreiz spēle notiks tikai pilsētas centra teritorijā.

Atšķirībā no klasiskajiem sporta veidiem, pilsētas orientēšanās var būt jautra un interesanta jebkurai kompānijai – dalībnieki paši izvēlas uzdevumu skaitu, paši plāno maršrutu un pats galvenais – spēles laikā uzzin vairāk interesantu faktu par mūsu vēsturi un cilvēkiem. Ejam meklēt nezināmo vēsturi!

Kad notiks spēle?
18. septembrī
20:30 – 21:30 komandu reģistrācija, uzdevumu izsniegšana
22:30 finišs
22:40 komandu apbalvošana

Kas var piedalīties?
Piedalīties var visi! Ja esat jaunāks par 18 gadiem, komandai ir jābūt pieaugušam aizbildnim! Jūs varat iet spēlēt kopā ar ģimeni, ar vecākiem, ar draugiem, jūs pat varat ņemt četrkājainus draugus!

Spēlē var piedalīties gan vakcinēti, gan nevakcinēti. Pirms dalības nav nepieciešams veikt PCR testu. Viss pasākumi notiks ārpus telpām, ievērojot epidemioloģisko drošību un sociālo distancēšanos.

Cik cilvēku vajadzētu būt komandai?
Komandai jābūt 3 cilvēku sastāvā, reģistrācijā norādiet komandas kontaktpersonu!

Kā var pārvietoties pa pilsētu?
Jūs varat doties kājām, braukt ar velosipēdu vai skrituļslidām, kopā ar visu komandu varat izmantot sabiedrisko transportu vai privātu automašīnu.

Kas ir jāņem līdzi?
Noteikti ņemiet tālruni ar mobilo internetu un PowerBank! Ja braucat ar velosipēdu vai braucat ar skrituļslidēm, noteikti vajadzētu būt ķiverēm. Ņemiet līdzi atstarotājus un lukturīšus.

Cik maksā dalība?
Dalība ir bez maksas.

Kādā valodā notiks spēlē?
Komandas varēs izvēlēties spēles valodu – latviešu, krievu vai angļu.

Kā reģistrēt komandu?
Reģistācija aizņems 3 minūtes. Reģistējies šeit: https://ej.uz/historyamerica

Reģistrēt savu komandu var līdz 15.09.2021.

Informācija par pasākuma norisi un starta vietu tiks nosūtīta uz kontaktpersonas e-pastu.Visa informācija par pasākuma norisi un spēles sākuma vietu tiks nosūtīta uz kontaktpersonas e-pastu 17.01.2021.

Organizators:
New East
thisisneweast@gmail.com

Atbalsts:
Programmu atbalsta ASV Vēstniecība Rīgā

Pasākuma draugi:
ASV Informācijas centrs Daugavpilī, Daugavpils2027, Sky Cases, TECTO Bakery

Informācija:
New East