Hover

Dodies unikālā pārgājienu sērijā, arī mūsu reģionā, Silenē.

 30.01.2021
Dodies unikālā pārgājienu sērijā, arī mūsu reģionā, Silenē.

POSTNOS Latvija komanda ir sagatavojusi neatkārtojamu Latvijas Izaicinājumu, kura laikā tiek piedāvāta iespēja iepazīt visu valsti, dodoties 12 unikālu pārgājienu sērijā, no kuriem 6. posms būs Silenē (nepieciešams nokārtot pierobežas uzturēšanās atļauju).

Silene –
Lielais aplis 33 km – 7-10 stundas, 260 augstuma metri
Mazais aplis 25 km – 5-8 stundas, 200 augstuma metri

Dodoties uz pārgājienu līdzi jābūt PASEI un PIEROBEŽAS UZTURĒŠANĀS ATĻAUJAI, nokārtot to iespējas šeit: latvija.lv/lv/Epakalpojumi/EP142/Apraksts (atļaujas nokārtošana aizņem 3 darba dienas).
Sods par uzturēšanos pierobežā bez atļaujas ir līdz 500 Eur!

Silenes dabas parks ir īpaši aizsargājama dabas teritorija ar Latvijai ļoti reti sastopamiem dzīvniekiem, kā purva bruņurupucis, sarkanvēdera ugunskrupis, lielais tritons un meža susuris. Mežos dzīvo aizsargājamas putnu sugas kā, melnais stārķis, melnā klija un mazais ērglis.
Ejot pārgājienā būs iespēja apmeklēt Silenes Dabas SPA labiekārtoto teritoriju, kurā izveidota īpašā Šmakovkas laboratorija, rokas stiepiena attālumā vērties Baltkrievijas plašumos un sataisīt brīnišķīgas bildes uz Ilgas muižas pakāpieniem.
Neaizmirsti paņemt līdzi visu nepieciešamo piknikam, jo maršrutā atrodas labiekārtotas atpūtas vietas pie ezera.

Šis pārgājiens ir īsta pērle un tādēļ dodoties tajā saudzēsim dabas vērtības.

2020. gads nesa tūrisma nozarei lielas pārmaiņas, bet neraugoties uz to, tika radīts unikāls piedzīvojumu pārgājienu seriāls “Latvijas Izaicinājums” www.latvijasizaicinajums.lv, kurā ir vēlme sabiedrībai parādīt Latvijas slēptos apskates objektus, pilskalnus, alas, dižakmeņus, skaistos mežus, plašās pļavas, straujās upes, unikālos ūdenskritumus un daudz jaunu autentisku apskates objektu.

Mūsu mīļā Tēvu zeme Latvija, ar tās skaistajiem gadalaikiem, ziemu kurā sniegu pārslām pilnu pamali izstaigāt Latgales plašumus, pavasari kur Vidzemes augstienē sajust upju straujo tecējumu un atrast pirmo trauslo sniegpulkstenīti, vasaru kur ļaut siltajiem Kurzemes jūras vējiem atbrīvot prātu, rudeni kurš iekrāso Zamgales plašos laukus. Mēs varam būt lepni par unikālo zemi kurā dzīvojam.

POSTNOS Latvija komanda ir sagatavojusi neatkārtojamu Latvijas Izaicinājumu, kura laikā tiks piedāvāta iespēja iepazīt visu valsti, dodoties 12 unikālu pārgājienu sērijā.

Katrā posmā būs jāatrod atstātās zīmes, ar kuru palīdzību varēs atvērt nākamo pārgājiena posmu.

Un tā līdz pat šī gada 3. jūlijam  var apceļot skaisto Latviju, lai fināla posmu aizvadītu Bišumuižā, Rīgā, kur norisināsies noslēdzošais 12. posms.

Pārgājienu sērijā var doties jebkurā sev ērtā dienā, vienam vai ar draugu, viss, kas būs nepieciešams, piemērots apģērbs un mobilais telefons.

Lai padarītu pārgājienu sēriju vēl aizraujošāku, 3 dalībniekiem 2021. gada sezonā  tiks uzdāvināts viens no trim Postnos Izaicinājumiem!

Pabeidzot 6. posmu – Pārgājiens pa Lāča Taku Somijā

Pabeidzot 9. posmu – Ceļojums uz Gruziju

Pabeidzot 12. posmu – Arktikas Pārgājiens

Dalības maksa 35 Eur par 1 pieaugušo un visiem posmiem, bērniem līdz 18 gadu vecumam pieaugušā pavadībā dalība ir bez maksas.

Vairāk informācijas: www.latvijasizaicinajums.lv