Hover

Daugavpils pilsētas svētkos “Lux Express” piedāvā bezmaksas ekskursijas ar ērtu autobusu

 06.06.2019
Daugavpils pilsētas svētkos “Lux Express” piedāvā bezmaksas ekskursijas ar ērtu autobusu

No 7. līdz 9. jūnijam Daugavpils pilsētas svētkos “Daugavpils – mana pils” komfortablie “Lux Express” autobusi piedāvā pilsētas iedzīvotājiem un svētku viesiem iespēju doties bezmaksas ekskursijā pa Daugavpili. Ekskursijas notiks no piektdienas līdz svētdienai. Izbraukšana paredzēta no Parādes ielas 11. Autobusi kursēs no 12.00 līdz 18.00 katru stundu.

“Lux Express” komanda ir sagatavojusi 40 minūšu ekskursijas programmu. Autobuss dosies cauri pilsētas centram, Esplanādei, Grīvai, Jaunbūvei, Ķīmiķu ciematam un Stropiem. Ekskursijas laikā būs iespēja ieraudzīt arī tādus pilsētā populārus tūrisma objektus kā Baznīcu kalns, Daugavpils Skrošu rūpnīca, piemiņas zīme “Veltījums Rotko” un citus. Ceļā pilsētas iedzīvotāji un svētku viesi varēs vērot arī pilsētas mikrorajonu infrastruktūru un apbūvi, turklāt gidi sniegs informāciju par Daugavpils pirmsākumiem un attīstību pēdējo gadsimtu laikā.

Rezervēt vietu autobusā iespējams jau tagad, nosūtot īsziņu uz tālr.: 28899477. Vietu skaits ir ierobežots.

EKSKURSIJU GRAFIKS.

“Lux Express” autobuss piedāvā ļoti ērtas, regulējamas sēdvietas ar plašu vietu kājām, klimata kontroli un komfortablus braukšanas apstākļus, ļaujot pilnībā izbaudīt ekskursiju un svētku rotā ietērpto Daugavpili.

Par “Lux Express”
Pasažieru pārvadātājs “Lux Express’” ir viens no vadošajiem sabiedriskā transporta pakalpojumu sniegšanas uzņēmumiem. Pasažieru ērtības, vēlmes un vajadzības ir uzņēmuma uzmanības centrā. “Lux Express” darbība ir vērsta uz komfortablu ceļojumu pieredzi par pieejamu cenu. “Lux Express” savus pakalpojumus sniedz Igaunijā, Latvijā, Lietuvā, Polijā, Somijā, Baltkrievijā un Krievijā.
No 19. jūnija “Lux Express” atklās jaunu maršrutu no Daugavpils, kas tiks izziņots pēc pilsētas svētkiem “Lux Express” mājaslapā: www.luxexpress.eu/daugavpils