Hover

DAUGAVPILS PILSĒTAS DOME PIEDĀVĀ JAUNU MOBILO LIETOTNI

 30.04.2021
DAUGAVPILS PILSĒTAS DOME PIEDĀVĀ JAUNU MOBILO LIETOTNI

Veidojot mūsdienīgāku un ērtāku komunikāciju starp pašvaldību un pilsētas iedzīvotājiem, Daugavpils pilsētas dome piedāvā jaunu mobilo lietotni “Daugavpils”.

Mobilā lietotne “Daugavpils” plānota kā efektīva komunikācijas platforma Daugavpils pilsētā deklarētajiem iedzīvotājiem, pilsētas viesiem un uzņēmējiem. Ar lietotnes palīdzību būs iespējams operatīvāk un precīzāk pilsētniekiem ziņot gan par pašvaldības aktualitātēm, gan par dažādiem uzņēmēju piedāvājumiem un akcijām.

Būtiska lietotnes funkcija ir atgriezeniskās saites veidošana ar lietotājiem, tāpēc iedzīvotājiem ir iespēja izteikt savu viedokli par pašvaldībai aktuāliem jautājumiem, un ziņot par bojājumiem infrastruktūras un pilsētvides objektos pievienojot savai ziņai arī fotoattēlu ar atrašanās vietas koordinātēm, kā arī reģistrēt savus ierosinājumus pilsētas vides labiekārtošanai.

Mobilā lietotne “Daugavpils” izstrādāta pēc Daugavpils pilsētas domes pasūtījuma. Iepirkuma procedūras rezultātā to izstrādāja SIA “MAK IT”. Jaunais komunikācijas instruments paredzēts pilsētas iedzīvotājiem un viesiem. Tajā pieejama aktuālā informācija par Daugavpils pilsētas pašvaldības darbu, sabiedriskā transporta kustību, atpūtas un izklaides programmu, kā arī lietotājiem pašiem ir iespēja iesniegt savus ierosinājumus pilsētas ikdienas dzīves kvalitātes uzlabošanai. Mobilā lietotne “Daugavpils” bezmaksas pieejama elektronisko lietotņu veikalos “Google Play” un “App Store”.

 

Informācija:

Daugavpils pilsētas dome