Hover

Daugavpils novada dievnamu apmeklēšanas ierobežojumi Lieldienās

 09.04.2020
Daugavpils novada dievnamu apmeklēšanas ierobežojumi Lieldienās

Saskaņā ar Ministru Kabineta lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu un vīrusa COVID-19 izplatīšanos, Daugavpils novada dievnamos būtiski tiks ierobežota dievkalpojumu norise un to apmeklēšana. Tas nozīmē, ka ticīgo piedalīšanās svētdienas, svētku un darbadienu dievkalpojumos ir aizliegta.

Visi Lieldienu publiskie dievkalpojumi ir atcelti, tomēr bīskapi aicina piedalīties tajos neklātienē, noklausoties dievkalpojumu tiešraides „Latgales radio” un „Radio Marija Latvija” ēterā. Svētdienās “Latgales radio” dievkalpojumi ir pieejami plkst. 8.00, plkst. 10.00, plkst. 12.00 un vakarā plkst. 19.00.

Dievkalpojuma translācijā ticīgajiem būs iespēja attālināti atjaunot kristībā dotos solījumus, un attālināti tiks pasvētīts Lieldienu mielasts. Vairāk informācijas var izlasīt www.katolis.lv un www.vaticannews.va.

Līksnas Vissvētās Jēzus Sirds Romas katoļu baznīca piedāvā Youtube kanālu, kur var arī sekot dievkalpojumiem: https://www.youtube.com/channel/UCRJHK1V2qUWSOaQ6adsKwyg, kā arī ir iespēju sekot līdzi informācijai www.jsdraudze.lv, kur ir norādes uz laikiem un misēm interneta vietnē www.facebook.com.