Hover

Daugavpils gatavojas sportiskiem Ziemassvētkiem

 07.11.2019
Daugavpils gatavojas sportiskiem Ziemassvētkiem

Daugavpils tikko ietērpusies Valsts svētku svinīgajā sarkanbaltsarkanā rotā, taču arī Ziemassvētki vairs nav aiz kalniem. Akcentējot pilsētas daudzveidīgo sporta dzīvi un veicinot veselīgu dzīvesveidu, šogad daugavpiliešus un pilsētas viesus aicinās baudīt ziemas priekus un svinēt gada nogales svētkus sportiski.

Sportiskie Ziemassvētki pamazām jau sāk ienākt Daugavpilī: Vienības laukumā tiek sagatavota pamatne slidotavai. Ap to tradicionāli izaugs pasaku mežs, kurā paradīsies jauni zvēri. Laukuma rotājums kļūs krāšņāks un iemirdzēsies vēl košāk. Sportisko tēmu ieturēs Rūķu namiņa jautrie iemītnieki. Tirgotāji jau var pieteikties arī dalībai Ziemassvētku tirdziņā Vienības laukumā.

Parādīsies jauni vides objekti: pārmaiņas piedzīvos Pumpura skvērs, Ģimnāzijas iela, Jātnieku skvērs Ķīmiķu mikrorajonā, Cietokšņa dārzs un Nikolaja vārtu tilts, kā arī daudzas citas vietas pilsētā. Iebraucot Daugavpilī no Rīgas un Rēzeknes puses, acīm pavērsies pilsētas simbolu – lilijas un Daugavas viļņu – izgaismotās instalācijas. Būs arī daudz citu pārsteigumu, kas noteikti neliks vilties.

Pilsētniekus sagaida arī plaša svētku pasākumu programma, kas sāksies 7. decembrī līdz ar galvenās Ziemassvētku egles iedegšanu Vienības laukumā.

Informācija: Daugavpils pilsētas dome