Hover

Viesnīcas

Silene Resort & Spa****

Silene Resort & SPA ir četrzvaigžņu kūrorts, kas atrodas 30 km attālumā no Daugavpils, gleznainā Sila ezera krastā, saviem viesiem piedāvājot: ērtas luksusa villas, viesnīcas numurus. Veselības centrs Silene (Dabas SPA) piedāvā dažādas procedūras un masāžas, spa atpūtas zonu ar swim baseinu, saunu, turku pirti hamam, vasarā darbojas āra baseins. Restorānos Silenes Terases un Itāļu restorāns var baudīt nesteidzīgas maltītes, tiek piedāvātas arī šmakovkas un vīna degustācijas, konferenču zāle. Aktīvās atpūtas cienītājiem: lidojums pāri ezeram, ūdensmotocikli, pontonlaiva, airu laivas, katamarāni, kā arī pludmale. Bērniem “Pirātu kuģis”, jautras atrakcijas un rotaļu laukumi ar dažādiem slīdkalniņiem, šūpolēm un viens no lielākajiem batutiem Latvijā, bet mūsu mini zoo bērnus sagaidīs jautrie zoodārza iemītnieki.

Viesnīca “Sventes muiža” ****

Viesnīca piedāvā komfortablus numurus, mājīgu restorānu, smēķēšanas salonu, biljardu, krievu un turku pirtis, burbuļvannu, telpas semināriem un konferencēm, kā arī banketus dažādiem svinīgiem pasākumiem.

Boutique Hotel “Lielbornes muiža”

Ieelpo dabu Daugavas lokos! Lielbornes muižas viesnīca iekārtojusies 19.gs. 20-tajos gados celtajā muižas kungu mājā. Katrs viesu numurs pārsteigs ar vēsturē balstītu individuālu dizainu, bet par viesu labklājību un atpūtu ik dienu rūpēsies paši muižas saimnieki. Ēdienreizēs raisās sarunas par mūsdienu muižnieku dzīvi, vēsturi un tradīcijām, bet galdā tiek celti izcili ēdieni un dzērieni, kas tapuši no muižā un tuvējās saimniecībās izaudzētiem produktiem. Tālākiem viesiem tā ir iespēja iepazīties ar reģiona kultūru, parašām un Latgales kulināro mantojumu.