Hover

Esplanādes parkā uzstādīts dzeramā ūdens brīvkrāns

 05.07.2024
Esplanādes parkā uzstādīts dzeramā ūdens brīvkrāns

Vasaras svelmainajās dienās ir ļoti svarīgi sargāt sevi, tuviniekus un mīluļus. Rūpējoties par pilsētas iedzīvotājiem un viesiem, SIA “Daugavpils ūdens” ierīkoja jaunu ūdens brīvkrānu Mūzikas skvērā Esplanādes atpūtas parkā. Tagad tā apmeklētāji var atsvaidzināties, kā arī par brīvu izbaudīt garšīgu dzeramo ūdeni no pilsētas ūdensvada. Tas ir droši, kvalitatīvi un izdevīgi!

Pilsētā kopumā ir pieci dzeramā ūdens brīvkrāni: Dubrovina parkā pie strūklakas; Esplanādes parkā blakus Mūzikas skvēram; Lielā Stropu ezera centrālajā pludmalē pie glābšanas stacijas; Judovkas apkaimē – Lielās un Silenes ielas krustojumā un Grīvas apkaimē – Sēlijas un Brīvības ielas krustojumā. Visi brīvkrāni ir pieslēgti centralizētajai ūdensapgādes sistēmai, par ūdens kvalitāti rūpējas SIA “Daugavpils ūdens” speciālisti.

Brīvkrāni ikvienam dod piekļuvi tīram dzeramajam ūdenim, kas ir svarīgi veselībai un labsajūtai, kā arī palīdz samazināt plastmasas atkritumus. Brīvkrāni nodrošina ērtu un bezmaksas iespēju padzerties, kas ir izdevīgi gan vietējiem iedzīvotājiem, gan tūristiem.

Informāciju sagatavoja: Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa, SIA “Daugavpils ūdens”