Hover

Ziemassvētku labdarības tirdziņš Daugavpilī

 24.11.2023
Ziemassvētku labdarības tirdziņš Daugavpilī

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta Tūrisma nodaļa sadarbībā ar nevalstiskajām organizācijām no 2. līdz 30. decembrim rīko Ziemassvētku labdarības tirdziņu. Tirdziņā varēs iegādāties tekstilizstrādājumus – adītus, tamborētus un no vilnas darinātus cimdus, zeķes un cepures. Plašā sortimentā būs pieejama bižutērija, aksesuāri un rotas.

Kopā mēs varam iepriecināt ne tikai dāvanu saņēmējus, bet arī dāvanu radītājus – cilvēkus ar īpašām vajadzībām un seniorus! Rokdarbnieki ir sarūpējuši unikālas, ar mīlestību un lielu rūpību darinātas Ziemassvētku dāvanas, ko šajos svētkos pasniegt saviem mīļajiem un tuvajiem. Dāvanu saņēmēji priecāsies par šīm īpašajām dāvanām, savukārt rokdarbnieki, kuri ir darinājuši šīs lietas, saņems gan papildu materiālo atbalstu, gan gandarījumu, ka viņu darinājumi sildīs cilvēku sirdis ne tikai šajos svētkos, bet arī ikdienā.

Šis ir stāsts par dāvanām un prieku plašākā mērogā. Pērkot lietas, ko radījuši seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām, mēs varam sniegt atbalstu viņiem, palīdzēt iekļauties sabiedrībā un vienkārši – izdarīt labu darbu.

Ziemassvētku labdarības tirdziņš norisināsies Rīgas ielā 22a (pie Tūrisma nodaļas un LCB Ģimenes digitālo aktivitāšu centra ieejas, Vienības nama hallē), darbosies no 2. līdz 30. decembrim katru dienu no plkst. 12.00 līdz 18.00.

Pirmssvētku dienās 23. decembrī un 30. decembrī tirdziņš darbosies no plkst. 12.00 līdz 17.00, bet 4., 6., 24. un 25.  decembrī – būs slēgts.

 

 

Informāciju sagatavoja:

Daugavpils valstspilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību un tūrisma departamenta

tūrisma nodaļa

Epasts: turisms@daugavpils.lv

Tel. 26444810

www.visitdaugavpils.lv