Hover

Vairāk kā 400 dalībnieki devās savā Jaungada skrējienā

 02.01.2020
Vairāk kā 400 dalībnieki devās savā Jaungada skrējienā
Tuvojoties gada izskaņai, jau tradicionāli norisinājās Jaungada skrējiens, kurā ikvienam bija iespēja doties gada noslēdzošajā skrējienā, būt aktīviem un iegūt lieliskas emocijas jaunajam 2020.gadam.
30.decembrī, Daugavpilī norisinājās ikgadējais Jaungada skrējiens, kurā piedalījās pārsteidzoši liels dalībnieku skaits. Šogad skrējienā devās 420 skrējēji, kuru pulkā bija gan ģimenes kopā ar bērniem, gan sportisti un aktīvisti un saliedēti kolektīvi.

Skrējēju starts bija pie Saskaņas pamatskolas, kur lieliskā svētku un gaismu atmosfērā, visi devās savā svētku skrējienā. Dalībnieki bija parūpējušies par košiem tērpiem, ietērpjot sevi gan krāsainās lampiņās, gan sagatavojot pārsteidzošus kostīmus. Jāpiezīmē, ka liela daļa no dalībniekiem šajā skrējienā piedalījās jau vairākkārtēji un atzīmēja, ka tā ir kā svētku tradīcija, visiem kopā skriet.

Skrējienā tika atzīmēta arī kuplākā ģimene, tā šoreiz bija Dedeļu ģimene, kura skrējienā devās 11 cilvēku sastāvā.
Tāpat tika īpaši izcelts arī kuplākais kolektīvs- biedrība “Lielas ģimenes”. Savus svētku pārsteigumus saņēma arī krāšņākie tērpi, kurus noteica ar dalībnieku aplausu palīdzību. Taču savu saldo balvu, karstu tēju ar pīrādziņu saņēma katrs dalībnieks.

Skrējiens bija neizmērojama prieka, svētku un pozitīvu emociju piepildīts. Šeit nebija svarīgs rezultāts vai uzvara, bet gan kopā būšanas prieks un iespēja aktīvi noslēgt 2019.gadu!

Fotogrāfijas ir apskatāmas šeit.