Hover

Šmakovkas muzejs aicina darbā apmeklētāju centra speciālistu

 25.02.2019

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra meklē atraktīvu un zinošu kolēģi darbam Šmakovkas muzejā.

Apmeklētāju centra speciālists
(profesijas kods: 2621 13)

Darba pamatpienākumi:

  • nodrošināt muzeja ekspozīcijas pilnvērtīgu darbību;
  • veikt ieejas biļešu un suvenīru tirdzniecību;
  • vadīt ekskursijas muzejā latviešu, krievu un angļu valodā;
  • veikt muzeja apmeklētāju uzskaiti un anketēšanu;
  • sekot līdzi un koordinēt apmeklētāju plūsmu muzejā;
  • organizēt laipnu apmeklētāju apkalpošanu un sniegt viegli saprotamu informāciju par muzeju un sniegtajiem pakalpojumiem;
  • organizēt un sekot līdzi audiogidu izsniegšanas un nodošanas procesam;
  • administrēt Šmakovkas muzeja mājas lapu smakovka.lv un Facebook lapu.
  • Organizēt un vadīt pasākumus ekspozīcijas telpās.

Prasības:

  • vidējās pakāpes profesionālā vai augstākā izglītība;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • pieredze darbā klientu apkalpošanas jomā vai gida darbā;
  • prasme uzstāties auditorijas priekšā, atraktivitāte un pozitīva attieksme pret darbu;
  • labas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • latgaliešu valodas zināšanas;
  • MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
  • pieredze darbā ar kases aparātu;
  • prasme strādāt gan komandā, gan individuāli un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • izglītība tūrisma vai humanitāro zinātņu jomā;
  • zināšanas par šmakovkas darināšanu;
  • pieredze mājas lapu un soc. tīklu administrēšanā;
  • Pieredze gida darbā un darbā ar tūristiem;
  • pieredze izklaidējošu un informatīvu pasākumu organizēšanā un vadīšanā.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un kreatīvu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • atalgojumu EUR 693,00 apmērā pirms nodokļu nomaksas.

Motivācijas vēstuli un CV ar norādi “Apmeklētāju centra speciālists”, sūtīt līdz 2019. gada 4. martam (ieskaitot) uz e-pastu agentura@daugavpils.lv  vai iesniegt personīgi Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī, papildus informācija: tālr. 25640999.

Pamatojoties uz Fizisko personu datu aizsardzības likuma 8.pantu, Aģentūra informē, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu personāla atlases procesa norisi; personas datu apstrādes pārzinis ir Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra, Rīgas iela 22A, Daugavpils, LV-5401.