Hover

Šmakovkas muzejs aicina darbā apmeklētāju centra speciālistu

 19.01.2022

Šmakovkas muzejs aicina darbā uz nenoteiktu laiku

Apmeklētāju centra speciālistu

(profesijas kods: 2621 13)

Daugavpils pilsētas pašvaldības tūrisma attīstības un informācijas aģentūra meklē atraktīvu un zinošu kolēģi darbam Šmakovkas muzejā.

Darba pamatpienākumi:

  • organizēt laipnu apmeklētāju apkalpošanu un sniegt viegli saprotamu informāciju par pakalpojumiem;
  • veikt ieejas biļešu un suvenīru tirdzniecību;
  • vadīt ekskursijas latviešu, krievu un angļu valodā;
  • veikt muzeja apmeklētāju uzskaiti un anketēšanu;
  • sekot līdzi un koordinēt apmeklētāju plūsmu;
  • sagatavot preses relīzes;
  • administrēt Šmakovkas muzeja mājas lapu un sociālo tīklu lapas;
  • organizēt un vadīt pasākumus.

Prasības:

  • vidējās pakāpes profesionālā vai augstākā izglītība;
  • valsts valodas pārvaldīšana (augstākais līmenis);
  • pieredze darbā klientu apkalpošanas jomā vai gida darbā;
  • prasme uzstāties auditorijas priekšā, atraktivitāte un pozitīva attieksme pret darbu;
  • labas krievu un angļu valodas zināšanas;
  • MS Office programmu pārzināšana lietotāja līmenī;
  • pieredze darbā ar kases aparātu;
  • pieredze mājas lapu un soc. tīklu administrēšanā;
  • prasme strādāt gan komandā, gan individuāli un patstāvīgi organizēt savu darbu;
  • pozitīva domāšana, augsta atbildības sajūta un precizitāte.

Par priekšrocību tiks uzskatīts:

  • izglītība tūrisma vai humanitāro zinātņu jomā;
  • latgaliešu valodas zināšanas;
  • zināšanas par Latgales kultūras un kulināro mantojumu;
  • pieredze gida darbā un darbā tūrisma jomā;
  • pieredze izklaidējošu un informatīvu pasākumu organizēšanā.

Piedāvājam:

  • interesantu, dinamisku un kreatīvu darbu draudzīgā kolektīvā;
  • stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
  • profesionālās pilnveidošanās iespējas;
  • atalgojumu EUR 743.00 apmērā pirms nodokļu nomaksas;
  • darba vietas adrese Daugavpilī, Rīgas ielā 22a;
  • darba laiks ar summēta darba laika uzskaiti.

CV un pieteikuma vēstuli, valsts valodas zināšanu apliecinoša dokumenta kopiju, ja izglītība nav iegūta valsts valodā, ar norādi „klientu apkalpošanas speciālists”, sūtīt līdz 2022. gada 2.februārim (ieskaitot) uz e-pastu agentura@daugavpils.lv vai iesniegt personīgi Daugavpils Tūrisma informācijas centrā, Rīgas ielā 22A, Daugavpilī, papildus informācija zvanot uz tālr. 65400515.