Hover

Šmakovkas muzeja darba laiks septembrī

 21.08.2019
Šmakovkas muzeja darba laiks septembrī

Sakarā ar to, ka šogad bija rekordliels apmeklētāju skaits vasaras mēnešos, Šmakovkas muzejs septembrī būs atvērts apmeklētājiem visu nedēļu, turpinot aktīvo tūrisma sezonu. Muzeja darba laiks visās darba dienās būs no plkst. 11.00 līdz plkst. 19.00.

Šmakovkas muzejs piedāvā mūsdienīgu un atraktīvu stāstu par seno Latgales alkoholisko dzērienu – šmakovku, kas ir neatņemama kulinārā mantojuma sastāvdaļa. Ar jaunāko tehnoloģiju palīdzību ir iespējams interaktīvi izzināt šī dzēriena tapšanas procesu. Muzeja apmeklētajiem ir unikāla iespēja kļūt par lieciniekiem tam, kā veidojies, attīstījies un mainījies šis tradīcijām bagātais dzēriens.

Muzejs aicina doties izzinošās ekskursijās gida pavadībā vai apmeklēt muzeju individuāli un izmantot bez maksas audiogidus, kas pieejami 6 dažādās valodās. Īpašie piedāvājumi ģimenēm un grupām, kā arī studentiem un senioriem. Ģimenes biļete (3 – 8 cilvēki) – 2.42 EUR/personai. Ekspozīcijas apskate grupām gida pavadībā – 3.81 EUR/personai (pieaugušajiem) un 2.72 EUR/personai (studentiem, pensionāriem). Katra mēneša pirmajā svētdienā akcijas cena individuālajiem apmeklētājiem – 2.12 EUR personai.

Vairāk informācijas par muzeju: www.smakovka.lv