Hover

RUDENS EKSKURSIJĀ UZ AUGŠDAUGAVAS NOVADU

 17.09.2022
RUDENS EKSKURSIJĀ UZ AUGŠDAUGAVAS NOVADU

Skolēnu iemīļotākās dienas gadā ir tās, kurās klase dodas izbraukumā. Ekskursijas ne tikai saliedē kolektīvu, bet arī dažādo mācību procesu un noteiktu izglītības satura tēmu ļauj apgūt neikdienišķos apstākļos – dabā, muzejā, kultūras vai vēstures objektā, palīdzot izrauties no saspringtās mācību vides.

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde “TAKA” ir apkopojusi Augšdaugavas novada objektus, kas ar prieku gaida ciemos skolēnu grupas. Izveidotajā informatīvajā materiālā atrodamas idejas gan jaunu prasmju apgūšanai, gan kultūrvēstures un dabas izzināšanai, amatnieki un apskates saimniecības, izklaides un aktīvās atpūtas iespējas, ekskursijas un vietējo gardumu degustācijas. Plānojot savu ekskursijas maršrutu, šos objektus iespējams ērti kombinēt gan savā starpā, gan ar kaimiņu novadu objektiem.

Augšdaugavas novads arvien iedvesmo ar savu īpašo noskaņu, unikālo dabu un cilvēkiem. Smelies idejas un dodies aizraujošā piedzīvojumā!

Plašāka informāciju par apskates objektiem un citiem tūrisma piedāvājumiem, zvanot pa tālruni: +371 65476748, +371 29431360, vai rakstot uz e-pastu turisms@augsdaugavasnovads.lv, kā arī mājaslapā www.visitdaugavpils.lv

Informācija:

Augšdaugavas novada pašvaldības iestāde „TAKA”