Hover

Rotko centra gada karte – lieliska dāvana mākslas cienītājiem! (VIDEO)

 16.10.2020
Rotko centra gada karte – lieliska dāvana mākslas cienītājiem! (VIDEO)

Daugavpils Marka Rotko mākslas centrs ir izstrādājis speciālu gada karti individuālai lietošanai, kas ļauj apmeklēt Rotko centra pastāvīgās un mainīgās ekspozīcijas neierobežotā daudzumā visa gada garumā. Tas dos iespēju apskatīt Marka Rotko oriģināldarbu retrospekciju un četru lielo izstāžu sezonu darbus – kopumā aptuveni 50 izstāžu projektus, kurus veido Latvijas un ārvalstu mākslinieki.

Šīs kartes, ko var iegādāties gan sev, gan arī kā lielisku dāvanu saviem tuviniekiem, koncepciju iedvesmoja analoģisks Latvijas Nacionālā mākslas muzeja piedāvājums un pasaules mākslas centru īstenotā prakse.

Gada karti var iegādāties, aizpildot anketu uz vietas Rotko centrā vai mākslas centra mājaslapā. Sīkāka informācija –  gadakarte@rothkocenter.com vai pa tālruni +371 654 30250. Kartes cena – 36,00 eiro. Skolēni, studenti un seniori, uzrādot atbilstošu apliecību, karti var iegādāties par puscenu – 18,00 eiro. Gada karte ir pieejama divās versijās – latviešu vai angļu valodā.

Gada kartes īpašnieki varēs ne tikai apmeklēt visas mākslas centra izstādes neierobežotā daudzumā, bet arī izmantot īpašos piedāvājumus, par kuriem tiks nosūtīti individuāli paziņojumi.

Marka Rotko mākslas centrs atgādina, ka šo svētdien, 18. oktobrī, mainīgas izstādes būs pieejamas apskatei par akcijas cenām.

Sižetu sagatavoja Daugavpils pilsētas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga nodaļa.