Hover

Restorāna nedēļa Lielbornes muižā

 08.01.2022
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā

Turpinot iesākto restorāna vakaru tradīciju, ar jauno 2022.gadu Lielbornes muiža to īstenos aizvien jaudīgāk, un šoreiz muiža strādās bez pārtraukuma veselu nedēļu. Ikviens ir laipni gaidīts no otrdienas, 18.janvāra līdz sestdienai, 22.janvārim. Restorāna ēdienkarte tiks piedāvāta no 12.00 līdz 20.00.
Bet vēlo brokastu ēdieni tiks pasniegti no plkst 9.00 līdz 13.00. no 18.janvāra līdz pat svētdienas rītam, 23.janvārim.

Ikviens ir aicināts galdiņus rezervēt savlaicīgi!
Nakšņošana tiks piedāvāta par speciālu cenu!
Janvāris ir jūsu ģimenes svētku mēnesis un visi vēlaties izbaudīt vakaru pie vīna vai šampanieša glāzes.

► Tikai šajā nedēļā tiks piedāvāta atlaide 30 EUR apmērā dzīvošanai.
► Atpūta Lielbornes muižā divvietīgā numurā ar brokastīm no 17. līdz 22.janvārim: 60 EUR.

Ja ciemosieties ar vecākiem vai bērniem, tiks piedāvāti arī ģimenes divistabu apartamenti, kā arī trīsvietīgi numuri, protams, ar visām labierīcībām.

Ko Lielbornes muiža cels galdā?
Lielbornes muiža atrodas unikālā vietā! Pateicoties gan dabas parkam Daugavas loki, gan paugurainajam reljefam, kas nav piemērots lielajai lauksaimniecībai – šeit ir ekoloģiska vide un daudz bioloģisko saimniecību, kas nodrošina pamatu gardai maltītei. Muiža strādā pēc principa: kas svaigs un gards, tas galdā!

○ Uzkodas
Vai zinājāt, ka tieši Lielbornes muižas ķirbju krēmzupa ieguva starptautiskā konkursā Local Foods 1.vietu? Ar lepnumu tā noteikti tiks piedāvāta arī jums! Ja negaršo ķirbis (pat ja gards!), protams, ka būs arī neierasta siera uzkoda ar Gaspačo zupu. Vēl Lielbornes muiža taisa arī melnus ravioli!

○ Pamatēdiens
Ko jūs teiktu par paipalu? Neesat to garšojuši – nu ir iespēja! Tās nāk tepat no Augšdaugavas novada saimniecības. Varbūt trusis? Vai dodat priekšroku zivīm? Nav problēmu, arī tā būs Latvijā augusi.

Tas viss neder, jo vīra kungs grib cūkgaļas ribiņas? Latvijā augusi cūciņa, ar tieši tik daudz sulīgas gaļiņas, kas lec no ribu kauliņiem, lai darītu laimīgu arī viņu. Atvainojiet, meita ir veģetāriete. Īpaši par viņu tiek padomāts, kad rudenī tika ievāktas visas apkārtnes baravikas un gailenes – ko tik no viņām nevar gardu uztaisīt!

○ Saldais
Lielbornes muižas vizītkarte: muižas saldā parāde, debešķīgi profitrolli, kāda kūciņa, varbūt siera kūka…
Bērniem garšo saldējums? Piedāvājumā vienmēr gan muižā gatavots, gan lielražotāju našķi.

Rezervācijas pa tālruni: +371 29284480 ne vēlāk kā stundu pirms plānotās sēšanās pie galda.

Cenas 1 personai:
3 kārtu maltīte 25 EUR;
Pamatēdiens ar uzkodu vai saldo: 21 EUR;
Pamatēdiens ar piedevām: 16 EUR;
Uzkoda ar saldo: 14 EUR;
Uzkoda vai saldais: 8 EUR.

Vai šeit ir arī kāds interesants dzēriens? Bet protams!

○ Amatalus – kas jauns muižas dzērienu piedāvājumā!**
Garšīgs un arī estētiski Instagrama bildes vērts!
Ikvienam tiks piedāvāts nodegustēt trīs veidu Lielbornes muižas Amatalu (craft beer), sākot no Red Ale 4.8% un Pale Ale 5.2% līdz pat ziemīgajam Brown ale 7.5 %.

○ Ābolu Brendijs**
Lielbornes muižas brendijs ar dažādām garšas niansēm būs laba izvēle gan veselības šotiņam (Men’s Resort), gan kokteilī ar dabīgu ābolu sulu (Apple pie). Kā arī ilgākai baudīšanai, piemēram, Valley of Honey vai Jigan. Protams, muižas brendijs var kļūt par suvenīru mājās palicējiem vai atmiņai!

○ Citi dzērieni
Lielbornes muižas saimnieki audzē arī cidonijas! Tāpēc karstais cidoniju dzēriens ar kādu piešprici vai bez, kā arī cidoniju limonāde – arī ir iekļauti dzērienu piedāvājumā.
Protams, izvēlei vīni no vīna kartes, tai skaitā dzirkstošie un Franču šampanietis, kā arī stiprie alkoholiskie dzērieni dažādām gaumēm.**

► Dzēriens bez maksas

Uzdāvini Lielbornes muižai savā mājā neiederīgu, bet nesasistu Rīgas porcelāna* izstrādājumu un saņem pēc savas izvēles kafiju pie saldā (vai citu karsto dzērienu) bez maksas! Dāvātos traukus, vāzes, statuetītes muižas saimnieki centīsies saglabāt un atrādīt Lielbornes muižas viesiem tuvā un tālā nākotnē.

*Rīgas Porcelāna ražotāji: PFF Rīgas porcelāna un fajansa fabrika, RPF Rīgas porcelāna fabrika, RPR Rīgas porcelāna rūpnīca, Rīgas keramikas fabrika, Kuzņecova porcelāna un fajansa fabrika, Jessen porcelāna fabrika.

Pastaiga pa parku

Pirms vai pēc maltītes, vai kā citiem patīk, pirms nobaudīt saldo ēdienu, ikviens ir laipni aicināts doties pastaigā pa Lielbornes muižas parku. Protams, iespējas atkarīgas no laikapstākļiem, bet Daugavas loku gaiss, apgaismotas parka takas, dzirnavu dīķa un Bornes upes ūdenskrituma valdzinājums tiks garantēti. Ja ziema lutinās, tad tiks piedāvāti trasīte nobraucienam ar ragavām un varbūt kāds sniegavīrs.

Pieredze rāda, ka bērniem nekas netraucē jautri pavadīt laiku bērnu pilsētiņā, kā arī trošu trasē, bet, kamēr nav tumšs.

Visi ir laipni aicināti Lielbornes muižā!

Restorāna nedēļa Lielbornes muižā
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā
Restorāna nedēļa Lielbornes muižā