Hover

Plāno organizēt vasaras nometni Daugavpilī? Dažādo vasaras piedzīvojumu ar kultūrvietu apmeklējumu

 03.04.2023
Plāno organizēt vasaras nometni Daugavpilī? Dažādo vasaras piedzīvojumu ar kultūrvietu apmeklējumu

Ik gadu vasaras nometņu organizatori aicina bērnus un jauniešus jēgpilni pavadīt savu vasaras brīvlaiku. Nometne ir tā vieta, kur bērns spēj atrast izaugsmi caur dažādām pilnveidojošām aktivitātēm, var iegūt jaunu pieredzi, zināšanas un prasmes. Daugavpils Tūrisma informācijas centrs (TIC) aicina 2023. gada vasaras nometņu organizatorus iepazīt Daugavpils tūrisma piedāvājumu un dažādot savu nometnes piedāvājumu ar kādu kultūras, izziņas vai izklaides pasākumu Daugavpilī. Piemēram, lai iepazītu pilsētas vēsturi un ievērojamākās apskates vietas, Daugavpils TIC piedāvā skolēniem apmeklēt izzinošus un interesantus tūrisma objektus vai doties izglītojošajā ekskursijā pa pilsētu, kuras laikā būs iespējams apskatīt pilsētas vēsturisko centru, Baznīcu kalnu, Daugavpils cietoksni un citus interesantus objektus.

Ar pilnu piedāvājumu vasaras nometņu dalībniekiem var iepazīties šeit.

Plašāka informācija par piedāvājumu Daugavpils TIC, Rīgas ielā 22a, pa tālr. +371 65422818, +371 26444810, vai e-pastu: turisms@daugavpils.lv.

Tūrisma objektu darba kārtība un cenas var tikt mainītas, lūdzam pieteikt ekskursiju vai apmeklējumu savlaicīgi, sazinoties ar katru iestādi individuāli.